Samsung Apps Bada Uygulamaları 2000'i Geçti!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 2 Ocak 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Samsung Apps, 2000'i aşan Bada uygulamasıyla kullanıcılara kusursuz bir deneyim sunmayı amaçlıyor...
  Samsung Apps Bada uygulamaları, Samsung Bada ailesine katılan Wave II gibi Samsung cep telefonlarından güç alarak büyüme kaydediyor. Samsung Apps, Türkiye'de hizmet vermeye başladığı 2010 Mart ayından itibaren, kısa sürede popülerleşen global ve yerli uygulamalarıyla dikkat çekiyor.

  Samsung Electronics tarafından geliştirilen Bada işletim sistemiyle çalışmak üzere özel olarak tasarlanan Bada uygulamarının sayısı, 2000'i geçmiş bulunuyor. Yakın bir zamanda sona eren, içerik geliştiricilerine kendilerini gösterme ve geliştirme ortamı oluşturan Global Bada Developer Challenge kapsamında ortaya çıkan uygulamalar da, Samsung Apps'te ücretsiz olarak Bada'lı cihaz sahiplerinin kullanımına sunuluyor.

  Global uygulamalarının yanı sıra, zengin yerel uygulama seçenekleriyle de ilgi gören Samsung Apps'e son olarak, futbol tutkunları tarafından oldukça rağbet gören Galatasaray, BJK ve Trabzonspor resmi taraftar uygulamaları da katıldı.

  Kullanıcılar, Samsung Apps ve Samsung Electronics ile ilgili gelişmeleri http://www.facebook.com/SamsungTurkiye adresinden takip edebiliyor.

  Bilgi için: Samsung
  Telefon: (212) 288 56 38
   


Sayfayı Paylaş