Sahaya Bıçak Atıldı

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve Balako tarafından 1 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Balako Well-Known Member


  Avni Aker'de oynanan Trabzonspor- Fenerbahçe derbisinin 34. dakikasında Trabzonlu taraftarların gerçekleştirdikleri organize protestolar nedeniyle maça birkaç dakika ara verildi.

  [​IMG]

  Taraftarlar maçın 34. dakikasında daha önce de açıkladıkları gibi sahaya organize bir şekilde atletleri fırlattılar. Ardından sahaya küfürler eşliğinde atılan yabancı maddeler ve meşaleler nedeniyle maçın hakemi Fırat Aydınus karşılaşmaya birkaç dakika ara vermek zorunda kaldı.

  Sahaya atılan yabancı maddeler arasında bir çakının da olması dikkati çekti. Yerdeki çakıyı alan Volkan Demirel, hakeme doğru hareketlenince Trabzonspor kalecisi Tolga, Volkan'a engel olmaya çalıştı.

  [​IMG]

  TOLGA YATIŞTIRMAYA ÇALIŞTI

  Taraftarların protestosunun şiddeti artınca Trabzon'da kaptan Tolga atılan maddelerin arasına girerek taraftarı yatıştırmaya çalıştı. Atılan maddeler temizlendikten sonra hakem Aydınus maçı yeniden başlattı.

  Maçı canlı veren yayıncı kuruluş Avni Aker'de taraftarların küfürlü protestoları nedeniyle sık sık yayının sesini kesmek zorunda kalıyor.

  CEZA GELİRSE SÜPER FİNAL'E YANSIMAYACAK

  Derbide yaşanan bu olaylar nedeniyle bordo mavililere her hangi bir ceza gelmesi durumunda, verilen cezalar Süper Final'e yansımayacak.
   


Sayfayı Paylaş