Sabit Kanca Filmi Konusu Gösterim Tarihi

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve ot-gu tarafından 22 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Sabit Kanca Filmi Gösterim Tarihi Ne Zaman
  Sabit Kanca Filmi Konusu Vizyona Giriş Tarihi 22 Mart 2013

  Bir özel televizyon kanalı için yarattığı bilgi programı yarışmacısı "Sabit Kanca" karakteri ile kısa süre içerisinde fenomenleşen İsmail Baki'nin baş rolde olduğu filmin senaristliğini ve yönetmenliğini ise Alper Mestçi üstleniyor. Her soruya verdiği hazır cevaplarla ünlenen Sabit Kanca öykü içerisinde oradan oraya sürüklediği maceraları yine keskin zekası ve bitmeyen espri yeteneği ile çözüme ulaştırıyor. Filmin konuk oyuncuları arasında Halil Sezai, Sinan Çalışkanoğlu, Hayri Hiçler, Burak Topaloğlu ve Feyyaz Yiğit Çakmak gibi isimler yer alıyor.

  [​IMG]

  Youtubeda her soruya cevap veren adam olarak ün salan İsmail Baki Tuncerin "sabit Kanca" isimlli karakteri film oldu. Bilimadamlarıyla yarışacak bir bilgi birikimine sahip olan 'Sabit Kanca'nın maceraları, sosyal medyada herkesi gülmekten kırıp geçirmeye devam ediyor. 'Sabit Kanca'nın bilgi yarışmasına katıldığı video, 5 milyon kez izlenerek kısa sürede YouTube fenomeni olmuştu.

  Bu fenomeni sinema perdesine aktarmaya karar veren kendisi de komedyen olan Alper Mesci filmin yönetmeni. İsmail Baki Tuncer'in başrolünü oynadığı 'Sabit Kanca' filmi; Mart ayında gösterime girecek.
   


Sayfayı Paylaş