Rüyada Deli Görmek

Konusu 'Rüya Tabirleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 13 Şubat 2011 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Rüyada Deli Görmek
  Rüyasinda deli gören kimse, cevresinden olmayan biriyle bir yabanciyla tanisir. bir delinin bir sey vermesi de kismet olarak yorumlanir. rüyasinda delirdigini gören kimsede bir konuda isabetli bir karar verir ve cevresinde hayranlik uyandirir.

  Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin olmaya, Delilik kimi insanlar için saltanata, kimileri için mala yahut mirastan geçinmeye; kimi insanlar için sonu kederle bitecek işlere, kulluk kaygısı taşıyan insan için güzel ve salih amele, Delilik aşık olmaya, sevdiği kişi yahut varlık için akıl ölçüsünü aşmaya, Delilik iman kemalatına ve halis müslümanlığa, Çocuğun deliliği babasının zenginliğine, kadınınki senenin bolluk ve ucuzluğuna delalet eder.

  Rüyasında deli gören kimse, yeni birisiyle tanışır. Bir delinin bir şey vermesi kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında delirdiğini gören kimse bir konuda isabetli bir karar vererek ve çevresinde hayranlık uyandıracak.

  Rüyada Deli Görmek Görmek:Hayatınızda sizi sıkacak kişiler olacak
   


Sayfayı Paylaş