Rüyada Çöp Görmek

Konusu 'Rüya Tabirleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 10 Ocak 2011 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Rüyada Çöp Görmek
  Süprüntü görmek bayağı işler yapan kimse için hayra, yoksul için zenginliğe, zenginler için yöneticiliğe, mal ve eşya çokluğuna; Çöp, herkes için izzet ve şerefe delalet eder.

  İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü olaylara karışacağınıza işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sıkıntı demektir.

  Rüyada çöp görmek, iş hayatında başarısızlığa ve birtakım skandallara işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sorunlara işaret eder.

  Kişinin sabretmesini, çünkü onu bekleyen bir kısmetin olduğunu işaret eder.

  Rüyada çöp görmek hayra yorumlanir. Rüyasinda çöp görmek, isinde basarili olmasi için gayret sarf ettigini bir çöpçü tarafindan çöplerin toplandigini veya çöpçüye çöp verdigini görmek, kendisine yeni bir kazanç yolu tavsiye edildigine, çöpçünün bagirarak sokaktan geçisini ve çöplerini almadigini görmek, islerinin bozulacagina, çöp verirken çöplerin kapisinin önüne dagildi gini ve orayi kirlettigini görmek, rizk bereketine isarettir.

  İş hayatında başarısızlığa ve birtakım skandallara işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sorunlara işaret eder.
   


Sayfayı Paylaş