Rüyada Çıplaklık Görmek

Konusu 'Rüya Tabirleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 25 Aralık 2010 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Rüyada Çıplaklık Görmek
  Rüyada ciplak oldugunuzu görürseniz, bu, mantiksiz davranislarinizdan dolayi birtakim skandallara karisacaginiz anlamina gelir. baska insanlarin ciplak oldugunu görmek ise, insanlarin size kötülük yapacagi anlamina gelir.

  rüyada elbiselerini cikardigini gören kimse, görünüste dost görünen ve düsmanligini gizleyen bir düsmani oldugunu anlar. rüyada bir mecliste ciplak oldugunu gören kimsenin rezil ve rüsvay olmasina isarettir. rüyada ciplak oldugunu, halktan da utandigini ve kendisini örtecek bir sey aradigini ancak bir sey bulamadigini gören kimse, zarara ugrar ve fakirlesir. halkin kendisinin avret mahalline baktiklarini gören kimse, devlet hizmetinde bulunuyorsa, rütbe ve makamindan aynlir. hasta olan kimse, san renkli bir elbisesini cikardigini görse, o kimsenin iyilesmesine isarettir. kirmizi ve siyah elbiseden soyunmanin tabiri de böyledir. bazi tabircilei, ciplak olmayi ithamdan kurtulmak seklinde yorumladilar. rüyada yalniz avret mahalli örtülü oldugu halde görülen ölü sahis, dünyadan sevabsiz gittigi halde cennetin nimetleriyle nimetlenecegine isarettir. Üzüntülü bir kimse, rüyada ciplak görülse, o kimse üzüntü ve kederinden kurtulur. ibadet ehli olan zatlar icin rüyada ciplak olmak onlarin dindarligina ve cok hayir yapmalarina isarettir.

  Rüyada kisi kendisinin çiplak oldugunu görürse sikintilara düseceksiniz demektir. Mantiksiz davranislariniz nedeniyle bazi kötü olaylara karisacaksiniz demektir. Baska insanlarin çiplak oldugunu görmek ise, insanlardan size kötülük gelecegi anlamina gelir.
   


Sayfayı Paylaş