Rüyada Çelik Görmek

Konusu 'Rüya Tabirleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 11 Aralık 2010 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Rüyada Çelik Görmek
  Çelik görmek, kuvvete delalet eder. Bu çelik, sev medigi ve kendisine düsmanligiyla taninmis birininse, düsmaninin kuvvet bulacagina delildir. Çelik kendi elinde ise, rüya sahibi kuvvetlenecek demektir. Çelik, demirin halisi oldugu için rüyada demir veya çelik gör mek ayni sekilde tabir olunur. Ibni Sirin e demir ve çeligin tabiri için soruldugunda, ""islen mis demirin hizmete, islenmemisi ise, uzun ömre delalet eder"" cevabini vermistir. Rüyasinda demir madeni kazdigini veya ocaktan demir çikardigini gören, zahmete katlanir. Demir erittigini gö ren, halkin aleyhinde kötü sözler söyler. Rüyasinda bir yerde top luca demir bulan kimse, dünya malindan bir çok seyler elde eder. Elinde bir demir oldugunu ve bunun yumusadigini gören, genis ve bereketli bir rizka sahip olur. Demir dövdügünü gören, ise yarar bir Alet yapar. Bir baska rivayete görede: Çelik görmek, kuvvete isarettir.

  Rüyada çelikten yapılmış eşyalar görmek iyidir. Çelik cesaret, atılganlık, güven olarak yorumlanır. Parlak çelik iç huzuru ve sağlığı temsil eder.

  Rüyada çelik eşyalar görmek iyiye yorulur. Çelik cesurluk, atılganlık ve kendine güven olarak yorumlanır. Parlak çelik görmek iç huzurunuzun olduğunu ve sağlığınızın iyi olduğunu anlatır.

  Çelikten yapılmış eşyalar cesaret, atılganlık, güven olarak yorumlanır. Ayrıca çelik, sadık dost anlamına da gelir.
   


Sayfayı Paylaş