Rüyada Bohça Görmek

Konusu 'Rüya Tabirleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Rüyada Bohça Görmek
  Uzak ve beklenmeyen bir yerden ummadığınız bir misafir gelecek demektir. Dolu bohça zenginlik, bohça kaybetmek sıkıntıların başlaması ve aşk hayatının kötüleşmesine işarettir.

  Rüyada görülen bohça güzel ve süslü ise, kişinin sevdiği, beğendiği kişiden veya eşinden bir kısmet alacağını gösterir.

  Rüyada bohça görmek hayirlidir. Rüyada çama sirlarini koyup bohçaladigini görmek, tasarladigi islerin düzgün gidecegine; .bohçasini alip bir yolculuga çiktigini görmek, bir sevdigine kavusacagina; bos bir bohçayi sandigina veya bavuluna yerlestirdigini görmek, evinden bir kisinin evlenip ayrilacagina;bir bohçanin kenarlarini ipekle ve renkli iplikle isledigini görmek, mutluluga ve zenginlige isarettir. Rüyada kendini bohça tasir iken görmek, yakinda ummadigi niz ve de çok sevdiginiz bir dostunuzun sizi ziyaret edecegine ve bu ziyaret sonucunda iyi bir is kuracaginiza yorumlanir.

  Rüyada bohça görmek, bir sefer ile tabir olunur. Yine rüyada kendini bohça taşır halde görmek, çok sevdiği birinin ziyaretine delâlet eder.

  Rüyada bir bohçanın çevresini ibrişim, ipek ve renkli ipliklerle işlediğini görmek, mutluluk ve zenginliğe delâlet eder.
   


Sayfayı Paylaş