Rüyada Bahçıvan Görmek

Konusu 'Rüya Tabirleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 22 Haziran 2010 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Rüyada Bahçıvan Görmek
  Rüyasında bahcivan gören kisi büyük hayir isler. bu rüya onun temiz, iyi ve makbul biri oldugunu aciklar. bu insan yaptigi iyiliklerin karsiligini mutlaka görür. bir bahcivandan bir sey alan kimse, yararli, degerli bir sey duyar.

  Rüyada bahcivana para verdigini görmek, islenen suclarin affedilecegine, bahcivani yola koymak, yükselmeye, bahcivan tutmak, hastaliga, bahcivanla karsilasmak, manevi yönden feraha cikmaya isarettir.

  Rüyada bahçıvan görmek, refaha, sevince ve çok rızka delâlet eder.

  Bazı kere de cami, medrese, tekke ve hayır kurumu gibi yerlerin işlerini üstlenmekle tabir olunur.

  Rüyada görülen bağ bahçe bekçisi zengin bir memura delâlet eder.

  Bir kimsenin rüyada çam ağaçlarını beklediğini görmesi, kadınların işleriyle ilgili bir memuriyet ile tabir olunur.

  Bol ve sürekli rızka, Cami, okul vs. gibi yerlerin işlerini üzerine alan kimseye, Sevinç ve feraha, Sırnaşık ve geveze bahçıvan, çöpçatan bir kimseye delalet eder.

  Bol ve sürekli gelire kavuşacağınız anlamındadır. Geveze bahçıvan, çöpçatan bir kimseyi belirtir. Bir bahçıvandan bir şey alan kimse, yararlı, değerli bir şey duyar.Bahçıvan tutmak bir rahatsızlık geçireceğiniz anlamına gelir.Rüyasında bahçıvan gören kişi büyük hayır işler. Bu rüya onun temiz, iyi ve makbul biri olduğunu açıklar. Bu insan yaptığı iyiliklerin karşılığını mutlaka görür.

  Rüyasında bahçıvanlık ettiğini gören kişi büyük hayır işler ve bu onun iyi bir insan olduğunu belirtir.

  Rüyada bahçede çalisan bir bahçivan görmek, Aile mutlulugunuzun mükemmel bir halde olacagina isaret sayilir. Bahçivan, cami, medrese, tekke ve kilise gibi yerlerin islerini üzerine alan kimseye, feraha, sevince ve çok rizka isaret eder.

  Rüyasında bahçıvan gören kişi büyük hayır işler. Bu rüya onun temiz, iyi ve makbul biri olduğunu açıklar. Bu insan yaptığı iyiliklerin karşılığını mutlaka görür. Bir bahçıvandan bir şey alan kimse, yararlı, değerli bir şey duyar.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

Sayfayı Paylaş