Rüyada Ameliyat Görmek

Konusu 'Rüya Tabirleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Rüyada Ameliyat Görmek
  Ameliyat olmak sırların açığa çıkmasına, Ameliyathane görmek kendisinde gizli bilgiler bulunan birine delalet eder.

  Rüyasında Ameliyat olduğunu gören kişinin sağlığı mükemmeldir.

  Rüyada bir Ameliyathanede bulundugunuzu görmek, sagliginizin mükemmel olduguna isarettir. Ameliyat edildiginizi görmek, hayatinizda yeni bir gönül macerasi geçireceginize delalet eder. Kendinizi bir doktor olarak bir hastayi ameliyat ederken görmek, esinizin veya çocuklarinizin sizin için iyi hisler besledigine, bekar iseniz mahallenizde size asik ve her Gün yolunuza çikan bir genç bulunduguna isarettir.

  Bir rivayete göre, bir hastayi ameliyat ettigini görmek, kendisine verilen bir isi yapmaya çalistigina, ameliyati tamamladigini görmek basladiginiz isleri basari ile tamamlayacaginiza isarettir. Rüyasinda ameliyat edildigini veya bir baskasini ameliyat edilirken görmek, yakinda basina hiç beklemedigi bir musibet gelecegine veya yakinlarindan bir kimsenin bir belaya ugrayacagina, bu yüzden uyanik olmasi gerektigine isarettir.

  Bir baska rivayete görede: Rüyada herhangi bir yerinden usulüne uygun olarak ameliyat oldugunu gören kimsenin, bir büyügünden veya büyük bir alimden maddi veya manevi olarak fayda ve menfaat görecegine isaret eder.

  Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişinin sağlığı mükemmeldir. Yalnız ameliyat arasında kan çıkıyorsa rüya bozulur. Geçersiz sayılırlar.

  Rüyada birine ameliyat yapıldığını görmek, Ameliyatı yapılan kimsenin ameliyatı yapan kişi tarafından büyük bir iyilik yapılacağına işarettir.

  Birine Ameliyat yapıldığını görmek: Ameliyat yapılana büyük bir iyilik yapılacağı anlamındadır.
  Ameliyat olmak: Yüksek mevkide birinin yardımda bulunmasına.
  Ameliyatın kolay geçmesi: Yapılacak yardımın kolay olması anlamına gelir.
  Ameliyatın zor geçmesi: Yardımın zor ve zamanla olması anlamına gelir.
  Ameliyatın başarılı olması: Yardımı alacağınız anlamına gelir.
   


Sayfayı Paylaş