Rüyada Akrep Görmek

Konusu 'Rüya Tabirleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Rüyada Akrep Görmek
  Rüyada akrep görmek, hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza, evde akrep görmek, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, akrep tarafından sokulmak, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize yada yakınlarınızdan birinin ölüm haberini alacağınıza, akrep öldürmek, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, yatakta akrep görmek, evdeki birinin yolculuk yapacağına işarettir.

  Muhtemelen laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye işarettir.

  * Evde akrep olması: İşte hilekâr biri tarafından aldatılmaya işarettir.

  * Akrep sokması: Bir ölüm haberi veya tehlikeye işarettir.

  * Akrep öldürmek: Bir düşmanın kötü haberini almaya.

  * Yatakta akrep olması: Aile içinden birinin gurbete çıkmasına işarettir.

  Rüyada akrep görmek kötü düşmanla tabir olunur. Ayrıca akrep görmek, o kimsenin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine delâlet eder.

  Rüyada ağzından akrep çıktığını veya akrebin elbisesi içine girdiğ ini görmek, düşmanlarla beraber oturmaya işarettir. İç elbisesinde akrep olduğunu gören, zevcesinin düşmanlığını kazanır.

  Rüyada akrep soktuğunu görmek, ele geçecek ve devamı olmayacak mala delâlet eder..

  Yine rüyada kavurulmuş akrep yediğini görmek, düşman malından yemeye, pişmemiş akrep yediğini görmek de düşmanlarını kaybetmeye delâlet eder.

  Akrebi yatağı üzerinde görmek, düşman, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüdür. Karnında akreplerin olduğunu görmek de düşmanlar ile tabir olunur.
   


Sayfayı Paylaş