Roman 2012 İlkbahar/Yaz Modelleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Roman 2012 İlkbahar/Yaz Modelleri
  roman 2012 modelleri
  roman modelleri

  roman ilkbahar/yaz modelleri
  roman yeni sezon modelleri
  roman bayan modelleri

  Lüks tasarım çizgisiyle her sezon alıştığımız kalite ve şıklığı bütünleştiren Roman, yepyeni 2012 ilkbahar yaz koleksiyonuyla sizlerle buluşmayı bekliyor.

  Roman, 2012 ilkbahar yaz sezonunu, meşhur Yunan adalarının en romantiği Symi'de karşılıyor. Birbirinden güzel pastel renklerde boyanmış evlerle çevrelenmiş dar sokakları masmavi gökyüzünün altında ışıldarken, mis gibi deniz kokan ada havasını içimize çekip, Roman'ın yepyeni yaz koleksiyonuna adım atıyoruz... Roman kadınını hasır şapkaları, ahşap topuklu espadril sandaletleri, yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri ve birbirinden şık kıyafetleriyle, lüks bir Cruise gezintisinin duraklarından birinde, Symi'de görüntülüyoruz. Dünyaca ünlü markaların kampanyalarının yüzü olarak tanıdığımız model Tara Jean Nordbrock, bu kez Cihan Alpgiray'ın sinematografik yorumuyla objektiflerin karşısında.

  Roman ilkbahar yaz 2012 koleksiyonunda vurgulanan en güçlü trend 50'ler. Beli vurgulayan silüetler, diz altı etekler ve piliseler, 50'lerin feminen havasını yansıtan japone kol minik kaplar; şekerleme renklerinde pasteller, turkuaz, deniz köpüğü, mint, uçuk sarı ve somon tonlarıyla hayat buluyor. Pastellerin yanısıra, yazın canlılığını yansıtan parlak renkler de metalik dokunuşlar eşliğinde koleksiyonda yer alıyor. Roman koleksiyonlarının klasikleşmiş etek-ceket takımlarını uçuk pasteller ve beyazda, özel dokuma jakar kumaşlarda görüyoruz. 2012 ilkbahar yaz koleksiyonunda desen skalasını oldukça geniş tutan Roman; floral, etnik ve soyut desen yorumlarını, sezonun anahtar parçalarıyla bir araya getirerek mükemmel uyuma ulaşıyor.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş