Roma Alışveriş

Konusu 'Italy' forumundadır ve GamZe tarafından 21 Kasım 2010 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Roma Alışveriş
  Roma'da alışveriş için öncelikle biraz parayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Romalıların lüks ve rahata düşkünlükleri burada da göze çarpıyor. Genel anlamda pahalı bir kent olma özelliği, normal olarak, alışverişi de etkiliyor. Roma, alışveriş ve eğlence anlamında cadde cadde ayrılmış gibi görünebilir.

  Via Borgognona caddesi üstünde en havalı mağazalar sizi bekliyor olacak: Gucci, Prada, Armani, Dolce & Gabbana, Ferre, Fendi, Dior. Via Borgognona’ya çok yakın olan ve diğer görülmesi gereken cadde ise, Via Condotti. Bu cadde üstünde Hermes, Salvatore Ferragamo, Bulgari, Cartier mağazalarını bulabilirsiniz. Via Frattina üstünde ise Versace, Tiffany, Byblos mağazaları bulunuyor.

  Daha uygun fiyatlı seçenekler için Via del Corso’ya gidilebilir. Trafiğe kapalı bu bölge özellikle gençleri ve turistleri çekiyor. Ferrari’nin mağazasına gözünüzün takılmaması ve Swarovski mağazasını pas geçmek mümkün değil. Vatikan’ın doğusuna düşen Via Cola di Rienzo’da ise Diesel, Sisley, Miss Sixty, Onyx mağazaları bulunuyor.turkeyarena.net

  Alışveriş için ise Roma'nın arka sokaklarını keşfe çıkın. Buralarda hem çok eğlenceli dakikalar yaşarken, hem de antikacılar, ikinci el eşya satan mağazalardan çok cazip fiyatlarla alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Roma'da özellikle ipekler, eldivenler, Venedik tarzı cam eşyaları, mücevher ve deri eşyalar satın alabilirsiniz.
  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş