Roland Garros Fransa Açık Tenis Turnuvasında 3D Yayın!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 25 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Roland Garros Fransa Açık Tenis Turnuvası
  Panasonic, Fransa Tenis Federasyonu ve Eurosport, Roland Garros 2011 Fransa Açık Tenis Turnuvası'nın Avrupa'da (Fransa hariç) 3D olarak yayınlanacağını duyurdu. Panasonic ve Fransa Tenis Federasyonu 2010 yılındaki turnuvanın Avrupa'daki perakende mağazalarında 3D yayınlanmasının getirdiği başarının ardından işbirliklerini daha da genişletti. Tüketiciler bu yılki turnuvayı ev konforunda ve üstelik 3D olarak izleyebilecek.

  22 Mayıs - 5 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan ve dünyanın en prestijli spor etkinliklerinden biri olarak gösterilen Fransa Açık, 3D uyumlu televizyonlardan üç boyutlu olarak Türkiye'den de izlenebilecek. Henüz bir 3D televizyona sahip olmayanlar ise birbirinden heyecanlı karşılaşmaları Teknosa, Media Markt, Electroworld, Darty ve Vatan Bilgisayar gibi teknoloji mağazalarında kurulacak olan Panasonic 3D stantlarından izleyebilecekler.

  Panasonic Avrupa Başkanı ve CEO'su Laurent Abadie konuyla ilgili şunları söyledi: "Geride bıraktığımız yılda daha fazla 3D teknolojisi kullanılabilir hale geldi, üretilen içeriklerin sayısı arttı ve şimdi de 3D kanallar yayına başladı. 2011'in bu devrimci teknolojinin daha geniş kitlelere yayılacağı bir yıl olacağından şüphemiz yok."

  Eurosport Başkanı ve CEO'su Laurent-Eric Le Lay Fransa Açık'ın 3D yayınının çarpıcı içeriklerle son teknolojinin mükemmel bir birlikteliğini yansıttığını ifade etti.

  Fransa Tenis Federasyonu Medya ve Sponsorluk Direktörü Michel Grach da bu tarihi organizasyonu Panasonic ve Eurosport ile birlikte Avrupa'daki tenis severlere 3D teknolojisinin gerçeklik duygusu ile sunmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.
   


 2. GuNaHKaR Well-Known Member

  Roland Garros 3D canlı yayınlarının izlenebileceği teknoloji mağazaları illere göre şöyle sıralanıyor:

  İstanbul Avrupa Yakası

  Teknosa - Metrocity
  Teknosa - Cevahir
  Electroworld - Maslak
  Vatan Bilgisayar - Avcılar
  Vatan Bilgisayar - Topkapı
  Media Markt - Beylikdüzü

  İstanbul Anadolu Yakası
  Media Markt - Ümraniye
  Vatan Bilgisayar - Bostancı
  Tim Profesyonel - Bağdat Caddesi

  İzmir
  Teknosa Extra - Carrefour
  Media Markt

  Antalya
  Teknosa Extra - Kepez Özdilek
  Vatan Bilgisayar - Lara

  Ankara
  Teknosa - Ankamall
  Electroworld - Ankamall
  Vatan Bilgisayar - Söğütözü
  Darty - Kentpark
  Media Markt - Kentpark
  Media Markt - Optimum
  Media Markt - Forum
   

Sayfayı Paylaş