Rıdvan Dilmen'e Tepki Yağıyor

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 12 Ekim 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Trabzonspor Kulübü bir açıklama yaparak, NTV'de katıldığı programda Trabzonspor'un Avrupa kupalarında verdiği mücadeleyi görmezden gelen Rıdvan Dilmen'e sert tepki gösterdi.

  [​IMG]

  Siteden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Türkiye – Azerbaycan Milli maçı sonrası NTV kanalında yorum yapan eski Fenerbahçeli futbolcu Rıdvan Dilmen, Türkiye’nin Avrupa’da mücadele eden tek takımı olarak Beşiktaş’ın kaldığını söyleyerek, camiamızdan büyük tepkiler yükselmesine neden olmuştur. Rıdvan’ın bu hatasının gaf mı yoksa haddini aşmak mı olduğu dileyeceği özürün ardından ortaya çıkacaktır" denildi. Açıklama şöyle devam etti:

  "Elbette Trabzonspor Kulübü’nün varlığı ve büyüklüğü Rıdvan ya da onun gibilerin yaptığı yorumlarla verilmiş bir paye değil, Türk futboluna vurulan damgayla ispatlanmış, değiştirilemeyecek bir gerçektir. Milli maç seviyesindeki müsabakanın ardından yorum yapan birinin kendi düşüncesi ve hissiyatı ne olursa olsun, gerçekleri gizlemeye çalışması, en azından içinde bulunduğu kurumun güvenilirliği açısından da büyük bir handikaptır. Bu vesileyle Rıdvan Dilmen’i söylemi nedeniyle kınıyor, tüm Türkiye’nin önünde özrünü bekliyor, bahse konu televizyon kuruluşunun sorumlularını da göreve davet ediyoruz."
   


Sayfayı Paylaş