Rıdvan Dilmen'den Trabzon'a Hem Özür Hem Tepki

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 13 Ekim 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Euro 2012 grup elemelerinde oynanan Türkiye-Azerbaycan maçını yorumlayan Rıdvan Dilmen, Avrupa kupalarında mücadele eden temsilcilerimizden bahsederken "Avrupa'da oynayan tek takımımız Beşiktaş kaldı" ifadesini kullanması Trabzonspor’un tepkisini çekmişti.

  [​IMG]

  Trabzonspor Rıdvan Dilmen’in özür dilemesini isterken, Dilmen’in bunu art niyetli bir şekilde yaptığını ima etmişti.

  Konu hakkında ilk kez Radyospor’da Aydın Cingöz İle Haber Aktif programında konuşan Dilmen, hem özür diledi hem de sert açıklamalar yaptı.

  Trabzonspor’u söylememesini dalgınlık olarak yorumlayan Dilmen, “Trabzonspor’un açıklamasına çok üzüldüm. Ve Trabzonspor camiasından özür diliyorum. Tamamen dalgınlık sonucu olmuş bir olay ve o anı hatırlamıyorum bile. Benim Trabzonspor’a karşı hiçbir önyargım yok. Ben kimim ki Trabzonspor’un önüne geçeyim, görmemezlikten geleyim. Ben eşekmiyim bu kadar aptalca bir tavrım olsun” dedi.

  Trabzonspor Yöneticilerinin kendisine karşı daha saygılıbir üslupla konuşması gerektiğini ifade eden Dilmen, “ Ben Trabzonspor’un başarılarından gurur duyarım. Evet Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi’ne gidemedi diye üzüldüm ama Trabzonspor’un başarılarına sevindim. Ben aşağılık bir adamıyım ki bu kadar basit ve sığ düşüneyim. Hiçbir zaman saygımı kaybetmedim. Bana karşı saygısızca konuşanlardan değil ancak Trabzonspor’dan ve taraftarlarından özür dilerim” dedi.
   


Sayfayı Paylaş