Renault’dan geleneksel Açık Kapı Festivali

Konusu 'Renault' forumundadır ve OrKuN tarafından 27 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  24 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Renault Açık Kapı Festivali’ne katılmak üzere Renault Yetkili Satıcıları’na gelen ziyaretçiler Yeni Laguna, Clio Grand Tour ve Yeni Kangoo olmak üzere 3 yeni Renault modelini yakından tanımanın yanısıra çekilişle 1 adet Clio HB, 10 adet Philips 106 ekran LCD televizyon ve 100 adet Parrot mobil telefon kiti kazanma şansı elde edecekler..

  [​IMG]

  Ayrıca Clio HB’e 500 YTL’den, Megane Sedan’a ise 700 YTL’den başlayan aylık taksitlerle sahip olma imkanı elde edecekler. Ayrıca tüm ziyaretçiler katılacakları etkinlikler sonucunda çeşitli hediyeler kazanacaklar.
  aAçık Kapı Festivali’nde Yeni Laguna ve Clio Grand Tour modelleri ile birlikte 23 Mayıs itibariyle Türkiye pazarına sunulan Yeni Kangoo ilk defa müşterilerle buluşacak. Renault Yetkili Satıcıları’nda yeni Renault modellerinin yanısıra ürün gamının diğer tüm modelleri ile deneme imkanı sunulacak.

  1 hafta sürecek etkinlik boyunca ‘Göz Alıcı Yenilikler’ konsepti çerçevesinde geliştirilen oyunlar, aktiviteler ve çekilişler sonucunda 1 adet Clio HB 3 kapı 1.4 16V Extreme, 10 adet Philips 106 ekran LCD televizyon ve 100 adet Parrot mobil telefon kiti kazanma şansı sunulacak. Ayrıca Yeni Kangoo üzerinde oynanacak “Göz Alıcı Yenilikler” oyunu ile binlerce Yeni Kangoo maketi ve güneşlik dağıtılacak.

  Mayıs ayı Açık Kapı Festivali’ne özel olarak müşterilere çok cazip avantajlar da sunuluyor. Renault binek ürün gamı modellerinden satın alcak müşterilere artı 2 yıl (maksimum 150.000 km) garanti hediye ediliyor. Ayrıca 24, 36 veya 48 ay vadeli, düşük peşinatlı, çok düşük aylık ödemeler ile son ödemeli çok cazip şartlar ziyaretçileri bekliyor. Böylece Clio HB 500 YTL’den başlayan, Megane Sedan ise 700 YTL’den başlayan aylık taksitlerle sunuluyor..

  26.05.2008, Pazartesi
   


Sayfayı Paylaş