Renault Twingo Sport izlenim

Konusu 'Renault' forumundadır ve OrKuN tarafından 8 Nisan 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Twingo Renault Sport İle Renault Sport Ayrıcalığını Yaşayın (01 Şubat 2008)

  [​IMG] [​IMG]

  Renault Sport Technologies, yeni F1 aracı R28’in uluslararası tanıtımı vesilesiyle, Paris’te Twingo Renault Sport modelinin de lansmanını gerçekleştirdi.

  Renault böylece Clio ve Mégane Renault Sport’un yanısıra Renault Sport gamını tamamlayan erişilebilir bir sportif modeli daha tüketicilerin beğenisine sunuyor.

  Gerçek bir küçük spor model olan Twingo Renault Sport, kaslı görünüşüyle eğlenceli ve gerçekten sportif sürüş özellikleri sunacak şekilde tasarlandı. Yüksek performanslı ve homojen yürür aksamı ile birleşen 133 hp gücündeki esnek ve haşin motoru günlük kullanımda sportif duyumları ön plana çıkaran sürüş keyfi ile dikkat çekiyor.

  Otomobil severler önümüzdeki Cenevre Fuarında Twingo Renault Sport’u ayrıntılı şekilde tanıma fırsatını bulacaklar.

  Güçlü sportif kişilik

  Renault Clio ve Mégane Renault Sport’un yanısıra Renault Sport gamını tamamlayan erişilebilir bir sportif modeli daha tüketicilerin beğenisine sunuyor. Kompakt boyutları ve güçlü kimliği ile, Twingo Renault Sport son Paris Fuarında tanıtılan show car Twingo Concept’in izinden gidiyor. Bu versiyonda Twingo’nun kendine özgü çizgileri daha atletik kavislerle gözler önüne seriliyor. Genişletilmiş ön ve arka çamurlukları, profilli eşik saçları ve aerodinamik rüzgâr siperi modelin sportif karakterini güçlendiriyor.

  Günlük kullanımda sportif duyumlar ve sürüş keyfi

  Twingo Renault Sport versiyonu, Renault Sport Technologies uzmanları tarafından iki temel arayışa yanıt vermek amacıyla tasarlandı : Rahat günlük kullanım ve sportif duyumları ön plana çıkaran sürüş keyfi. Reaktif ve homojen şasisi hassas, dengeli ve sportif bir sürüş özelliği sağlıyor. Twingo Renault Sport güçlü ve haşin kimliğini 133 hp güç üreten 1 598 cm3 benzinli yeni motorunun özgün sesiyle ortaya koyuyor.

  Otomobil severler önümüzdeki Cenevre Fuarında Twingo Renault Sport’u ayrıntılı şekilde tanıma fırsatını bulacaklar.
   


Sayfayı Paylaş