Reina, İstanbul

Konusu 'İstanbul' forumundadır ve GamZe tarafından 6 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Reina
  İstanbul eğlence hayatına 17 Ocak 2002 yılında "merhaba" diyen Reina, büyük bir başarıya imza atarak, sadece İstanbul'un değil dünyanın sayılı eğlence mekanlarından biri haline gelmiştir. En başarılı restoran markalarını bünyesine alarak, eğlencedeki iddiasını yemekte de sürdüren Reina; bar, restoran ve gece kulubü konsepti ile yerli ve yabancı konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır.

  Ünü ülke sınırlarını aşan Reina, eğlence merkezi olmasının ötesinde yabancı devlet başkanlarının dünya meselelerini konuştuğu, iş adamlarının yüz milyarlarca dolarlık anlaşmalara imza attığı, dünya starlarının yemek yediği ve eğlendiği önemli bir turizm noktasına dönüşmüştür.

  Karşısında tarihi binalar ile şekillenen İstanbul silueti ve gökyüzüne uzanan ihtişamlı köprüsü ile Reina’da, Asya Kıtası'na karşı Avrupa'da içki yudumlamak keyifli bir ayrıcalıktır. Açıldığı ilk günden itibaren her yıl giderek artan kalitesi ve perçinlenen başarısı ile Reina, Su Entertainment Group bünyesinde yükselen bir değer olmaya devam etmektedir.

  Boğazın en güzel noktasında yer alan Reina Restoran, lezzetli yemekleri ve eşsiz atmosferi ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya bu kış da devam ediyor. Reina Restoran’ın başarılı şefi Fahrettin Temel’in hazırladığı Akdeniz ağırlıklı muhteşem lezzetler, konukları tarafından büyük beğeni topluyor.turkeyarena.net Ayrıcalıklı lezzetleri ve büyüleyici manzarası ile Reina Restoran, bugüne kadar Jennifer Lopez, Bon Jovi, Gisele Bündchen, Uma Thurman, Kevin Kostner, Sting, Lional Richie, John Cusack, Kobe Bryant, Paris Hilton, Salma Hayek, Tim Duncan, Allen Iverson, Axl Rose, Zidane, Mikheil Saakashvili, Bamir Topi, Branko Crvenkovski, Ernesto Samper Pizano gibi pek çok ünlü ismi misafir etti.

  Adres: Muallim Naci Cad. No:44 ORTAKÖY/İSTANBUL
  Tel: 0212 259 59 19 - 0212 259 59 21
  Faks: 0212 260 10 83

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. GamZe Moderator

 3. BaRıŞ Well-Known Member

  güzel mekan ama jet sosyete için :)
   
 4. GamZe Moderator

Sayfayı Paylaş