RegOpenKey v1.3 (Registry Degerine Kolayca Ulaşın)

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 21 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

herhangi bir registry degerini kopyaladiktan sonra RegOpenKey.exe ye tikaldigniz anda o deger acilsa nasil olur , hatta isi daha da kolaylastiralim ,Hotkey RegOpenKey.cmd ye tiklayin ki klavyenize bir hotkey atansin (Ctrl + Alt + X) , bir registry degerine ulamak icin o registry degerini kopyalayip klavyenizdeki Ctrl + Alt + X e bastigniz anda o Registry degeri acilsin iste RegOpenKey.exe nin yaptigi sey de budur , bizim gibi registry ile cok ugrasiyorsaniz eminiz ki bu kücük Portable cok isnize yarayacaktir.

Not: elbetteki Hotkey RegOpenKey.cmd nin icini acip (Notepad ile) X yerine baska bir deger de yazabiliriniz

İndir:
    http://alturl.com/m7vho

2. EmRe Well-Known Member

Bu vbs kodu ilede öğrenilebilir ;)

3. BaRıŞ Well-Known Member

Öncelikle o verdigin kodun windows 7 lerde çalışmadığını hatırlatayım (en azindan benim x86 win7 ultimatede calışmıyor bizzat denemiş kişi olarak yazıyorum), ilaveten bir registry değerini sağ tıklayıp kaydedeceksin sonra o vbs deki bosluğa kopyalayacaksın ve ok tuşuna basacaksın, benim verdiğim programda ise sadece kopyalayıp programı çalıştıracaksın, daha kısa ve kolay ama yinede alternatif icin tesekürler.

Sayfayı Paylaş