Reflections Mayo ve Bikini Modelleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Reflections Mayo ve Bikini Modelleri
  Plaj modasında REFLECTIONS daha fit ve formda görünmek isteyen kadınlara, hitap eden modeller.REFLECTIONS Mayo Push-up modelleri ile plaj kadınını yeniden yarattı

  Farklı model ve renklerle, her zevke hitap eden mayo ve bikiniler ile REFLECTIONS, kadın'ı yine vazgeçilmez kılacak. Özgün Çamaşır Tic.Ltd. Şti. markası REFLECTIONS'ın, İç Giyimde gösterdiği başarıyı mayoya taşıdı. yaz koleksiyonunda plaj modasına yön veren marka REFLECTIONS, iç giyimde o denli, fit ve formda gösteren ürünleri tercih eden kadınlara, hitap eden mayo ve bikini modelleri ile dikkat çekecek. Mayo ve bikinilere Push-up'ı taşıyarak bir ilki gerçekleştiren marka REFLECTIONS, Push-up modelleri ile bayanlar kendilerini daha iyi, daha formda ve kadınsı hissedecekler.

  Hayatı tüm renkleriyle yaşayanların tercihi REFLECTIONS Mayo, 17-45 yaş aralığın daki, 36–50 beden arası, kadının beğenisine hitap ediyor. REFLECTIONS Mayo koleksiyonunda yer alan tasarımlar, bayanlara geniş bir seçenek sunuyor. Ürün yelpazesi ile her kadının kendini özel hissetmesini sağlayan, özgürlüğüne düşkün çağdaş kadın REFLECTIONS Mayo ile bu yaz yenileniyor. REFLECTIONS Mayo ile artık kadınlar daha ****i ve alımlı plaj modasını tercih ediyor. Türkiye geneli satış noktalarında ve REFLECTIONS satış mağazalarımızda sizleri bekliyor.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

 3. Pelin Super Moderator

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş