RapidShare'de Windows 7 SP1 Rüzgarı

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 17 Ocak 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Windows 7 Service Pack 1
  7601.17514.win7sp1_rtm.101119-1850 yapı numarasına sahip olan Servis Paketi, RapidShare ve diğer büyük dosya paylaşım sitelerinde boy göstermeye başladı. Herne kadar bunun resmi bir sürüm olup olmadığı bilinmese de, iddialara göre sızan sürüm, yayınlanacak olan Service Pack 1 Final sürümünden farklı bir şey değil.

  Yine de her zaman yaptığımız uyarıyı bir kez daha tekrarlamamızda yarar var. Eğer sızan sürümü indirip denemek istiyorsanız, PC'nize gelebilecek muhtemel zararları baştan kabul etmiş oluyorsunuz ve bu zararlardan sadece kendiniz sorumlusunuz.

  Windows 7 SP1, daha önce de defalarca söylendiği gibi, çok büyük yenilikler sunmayacak. Yeni servis paketi, daha çok, bugüne kadar yayınlanan güncellemeleri içeren bir paket olacak. Daha önce SP1 Beta ya da RC'yi kuranlar, final sürüm için bu kurulumları kaldırmak zorunda.

  Bakalım Alex Kibkalo'nun yazdıkları gerçek olacak mı; Windows 7 SP1 bugün kaşımıza çıkacak mı? RapidShare ve diğer sitelere sızan sürüm gerçekten SP1 Final sürümü mü? Bekleyelim ve görelim...
   


Sayfayı Paylaş