Que Sonbahar/Kış Bayan Modelleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Que Sonbahar/Kış Bayan Modelleri
  Cesur, çarpıcı ve farklı tasarımlarıyla öne çıkan Que,Sonbahar Kış koleksiyonuyla günümüz yaşam stillerine geçmişin ve geleceğin etkilerini yansıtıyor.

  Sonbahar Kış Que Kadın Koleksiyonu; yaşamın temel elementlerinden ilham alarak, ana değerlere gönderme yapıyor. Sıra dışı çizgisiyle yaşam enerjisini ortaya çıkartan Que kadını, yine cesur, çarpıcı ve farklı..

  Que Sonbahar Kış Kadın koleksiyonu’nda; deri detaylar, cesur çizgiler ve yenilenen formlar dikkat çekiyor. Koleksiyonun vazgeçilmez renkleri siyah, beyaz, antrasit, gri ve yeşil, gökyüzünün tüm katmanlarını uçuşan formlardaki tasarımlarda tanımlıyor. Ahşap dokuların yaşanmışlık duygusunu hissettiren beyaz, puslu pembe ve siyah zeminler, strüktürlü yüzeyleri yeniden yorumlayarak geçmiş yaşamları günümüze taşıyor. Koleksiyonda siyah ve beyazın elektrik mavisi ile bir arada kullanılması, geçirgenliği ve kütlesel formları hareketlendiriyor. Aksesuar grubunda yer alan unform çantalar, takılar ve kemerler koleksiyonun tamamlayıcıları olarak farklılaşıyor. Ayakkabılarda rugan, deri ve yüksek topuklar, aksesuarlarda ise bakır, sarı ve gümüş tonlar kullanılıyor.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. EmRe Well-Known Member

  çok enteresan modeller
   
 3. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş