Proton da 5 otomobil alana 1 tane bedava

Konusu 'Oto Kredi' forumundadır ve OrKuN tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Proton'da 5 otomobil alana 1 tane bedava
  Ulumotor, Proton, Gen2 ve Savy model otomobillerinde yaptığı indirimi, "5 tane alana 1 tane bedava" başlığıyla duyurdu.

  [​IMG]

  Proton Gen2’lerde şok indirim!
  2004 yılında ULUBAŞLAR HOLDİNG bünyesinde bulunan ULUMOTOR ile Türkiye Otomotiv sektörüne yeniden dönen PROTON, Gen2 ve Savy model otomobillerin satış kampanyasıyla, otomotiv piyasasını alt üst ediyor.
  Mükemmel dizaynı, muhteşem gücü ve randımanı ile üstün bir konfor sunan Gen2 Hatchback’ler 20.990 TL, Gen2 Sedan’lar 21.990 TL’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Savy’ler ise 17.990 TL liralık fiyatıyla şaşırtıyor.
  Hard-sell bir satış kampanyasıyla çıkış yapan ULUMOTOR, şok indirimini “5 TANE ALANA 1 TANE BEDAVA” başlığıyla duyuruyor. Liste fiyatları üzerinden hesaplandığında %20’ye varan indirimler sonucunda 6 tane otomobil alana 1 otomobil bedavaya geliyor. Bu kampanya, özellikle filo alımları yapan şirketleri harekete geçiriyor.

  Tek bir otomobil almak isteyenler de çok kârlı çıkıyor. Liste fiyatı üzerinden %20 indirim şansını yakalıyor ve sınıfındaki otomobillerden çok daha üstün özellikler taşıyan bir araca inanılmaz bir fiyat avantajıyla sahip oluyor.
  Türkiye çapındaki yaygın servis ağı, hesaplı yedek parça imkanı ve İngiliz Lotus desteği avantajlarıyla, Proton kullanıcıları gün geçtikçe artıyor.
  Yılda 1.000.000 adet yeni jenerasyon otomobil üreten Proton, İngiliz Lotus desteğiyle sınıfındaki pek çok otomobilden daha üstün özellikler taşıyor.

  [​IMG]
  25.02.2009, Çarşamba
   


Sayfayı Paylaş