Pirelli Yılın En İyi Lastik Üreticisi seçildi

Konusu 'Oto Yardım' forumundadır ve OrKuN tarafından 28 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Otomotiv endüstrisinin en etkili ödülleri olarak bilinen “Çin Oto Servisleri Golden Finger Ödülleri”nde;
  uzmanlar, dergi okuyucuları ve web kullanıcılarının değerlendirmeleri sonucunda, yıllardır sürdürdüğü yenlikçi ve yüksek performanslı ürünleri ile kullanıcılara mükemmel bir sürüş keyfi yaşatmayı ilke edinen Pirelli “Yılın En İyi Lastik Üreticisi” seçildi.

  [​IMG]

  Çin’in önemli dergi otoriterlerinden biri sayılan Auto Driving & Service dergisi ve Sohu Auto kanalı işbirliği ile düzenlenen “Çin Oto Servisleri Golden Finger ve Golden Wrench Ödülleri”nde Pirelli’nin “Yılın En İyi Lastik Üreticisi” seçilmesi, Pirelli’nin otomotiv sektöründeki lider pozisyonu, tüketici memnuniyeti ve marka bilinirliği konularındaki başarıları açısından büyük önem taşımaktadır.

  2005 yılından itibaren yaklaşık olarak 2.000 çalışanı ile Çin otomotiv sektöründeki varlığını sürdüren Pirelli’nin yenilikçi yaklaşımı Çin’deki başarılarının temelini oluşturmaktadır. Kalite ve yeniliğe verdiği önem doğrultusunda yüksek performans lastiklerinde şimdiden yerel pazar lideri olan Pirelli’nin dünya çapındaki 7 Ar-Ge departmanlarından biri olan Çin Ar-Ge merkezi, ürünlerinin Çin pazarı standartlarına ve şartlarına göre sanayileşmesi ve gelişmesi konularına odaklanmıştır.

  Çin Pirelli Pazarlama & Satış Müdürü S. Ranghieri yaptığı konuşmada; “Yılın En İyi Lastik Üreticisi” ödülünü kazanmamız Çin’de gerçekleştirdiğimiz özenli ve disiplinli çalışmalarımızın göstergesidir. Bu ödül 2.000 Çin çalışanına adanmıştır. Gelecek yıllarda da Pirelli, Çin sanayi tesislerini, Çin, Asya ve Avusturya pazarlarında en büyük Pirelli üretim merkezi yapmak için ürün gelişimine ve teknoloji yeniliğine yatırım yapmaya devam edecektir” şeklinde görüşlerini dile getirdi..
  26.12.2008, Cuma
   


Sayfayı Paylaş