Philips GoGear Spark SA2920

Konusu 'Ev Teknolojileri' forumundadır ve pult tarafından 29 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  Philips GoGear Spark SA2920

  [​IMG]
  Philips'den çok güzel dizayn edilmiş bir mp3 çalar,aynı zamanda özellikleride bir harika,Philips çok başarılı bir iş çıkarmış denilebilir.
  Player LCD ekranın dört tarafına yerleştirilmiş bir çerçeveyle kontrol edilebiliyor,yan taraflarında açma kapama düğmesinden başka hiç bir düğme yok.
  MP3 çalar USB üzerinden şarj oluyor. Ürünün içerisinde bulunan yazılımı kurduğunuzda ise otomatik olarak güncelleme yapabiliyorsunuz. Kare tasarımı ve 47 x 47 mm boyutlarıyla ürün çakmak cebinize bile sığıyor.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  LCD ekran dokunmatikmi acaba? alışılmışın dışında güzel bi tasarım olmuş ;)
   
 3. pult Well-Known Member

  Hayir LDC ekran dokunmatik degil,sadece ekranin kenarindaki cerceveden kontrol ediliyor cihaz.
   
 4. ot-gu Genel Sorumlu

  çerçeve baya işlevli anlaşılan :) kibrit kutusu gibi güzel cihaz
   
 5. pult Well-Known Member

  Cihazın boyutları çok güzel taşıma açısından,birde şu çerçeve ile kumandaya bir açıklama getirelim,fotoğraftaki kırmızı işaretli yerlere küçük bir basınç uygulayınca çalışıyor,işlevi bildiğimiz yön tuşu işini görüyor.
  [​IMG]
   
 6. ot-gu Genel Sorumlu

  boyutları son fotoğrafla daha bi ortaya çıktı, kesme şekerin biraz büyüğü bu cihaz :) kotun çakmak cebine koyacaksın randomada ayarlayacaksın kendi kendine çalcak orda, güzel fikir tpx
   
 7. OrKuN Well-Known Member

  ufacık tefecik içi dolu kesecik gibi cihaz :) eskinin müzik setleri walkmanleri nehale geldi ama iyi oldu boşu boşuna yer işgaliymiş onlar
   

Sayfayı Paylaş