Philips GoGear Muse

Konusu 'Ev Teknolojileri' forumundadır ve pult tarafından 23 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  [​IMG]

  FullSound teknolojili Philips GoGear Muse MP4 çalar, Songbird medya oynatıcısı ve HDMI çıkışı ile tamamen yenilendi. 3.2 inçlik dokunmatik ekranı, RDS destekli FM radyosu ve CD kalitesindeki ses çıkış özelliği ile dikkat çeken yeni Muse tasarımı ile de göz dolduruyor. Philips, yenilenen MP4 çaları GoGear Muse’ü Barselona’da gerçekleştirdiği Kış Medya Etkinliği’nde tanıttı. FullSound teknolojili yeni Philips GoGear Muse size hareket halindeyken rakipsiz bir ses deneyimi sunuyor. Nerede olursanız olun adeta dünyadan koparak müziği yeniden keşfetmenizi sağlayan FullSound teknolojisi net, dengeli ve konforlu bir biçimde sesin tüm detaylarını duymanızı sağlıyor.

  Müziklerin MP3 dosyasına çevrilirken kaybolan detaylarını ortaya çıkararak CD kalitesinde dinlenmesini sağlayan FullSound müziği analiz etmek için dijital sinyal işlemci kullanarak frekans spekturumu ve tanımını geliştiriyor. Sinyalleri saniyede 10 milyon kez işleyen FullSound teknolojisi bas ve tiz seslerin tüm detayını ortaya çıkararak rakipsiz bir müzik dinleme deneyimi sunuyor.

  3.2 inçlik dokunmatik ekranında 720p HD kalitede video izleme deneyimi de sunan Philips GoGear Muse, entegre HDMI çıkışı üzerinden HD televizyonlara bağlanabiliyor. GoGear Muse’un müzik ve medya dosyalarınız ile fotoğraflarınızı kolayca senkronize ederek yönetebilmenize imkan tanıyan Songbird yazılımı sayesinde internet üzerinden müzik de satın alabiliyorsunuz. PC’nizdeki dosyalarınızı GoGear Muse’a kolaylıkla aktarabildiğiniz bu program aynı zamanda çalma listelerini paylaşmanıza da imkan tanıyor. RDS destekli dahili FM alıcısına da sahip olan Philips GoGear Muse hafızasında 20 kanalı saklayabiliyor.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  dokunmtik ekranı bu çin malları gibi değildir umarım :)
   
 3. pult Well-Known Member

  :),sanmıyorum,Philips yapmaz öyle uyduruk işler.
   
 4. Misafir Guest

  dokunmatik ekran değil.bende de bundan var.
   
 5. OrKuN Well-Known Member

  nette bir çok sitenin incelemelerinede baktım hepsi dokunmatik ekran yazıyor sizdeki nasıl dokunmtik değil farklı model olmasın.
   

Sayfayı Paylaş