Pembe Maske Nasıl Uygulanır, Hazırlanır

Konusu 'Cilt Bakımı' forumundadır ve EmRe tarafından 23 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Pembe Maske Nasıl Uygulanır
  Pembe maske nasıl yapılır sorusuna ilk cevabımız pembe maskenin hamur biçiminde hazırlandığı, yüz ve boyun bölgesine uygulandığı şeklinde olacaktır. 42 derece ısıda yüz ve boyun bölgesine uygulanan pembe maske, vücut ısınıza göre ani ısı düşüşü yaşayarak, vücudunuzun kolejen- vitamin-elastin dengesine yönelik olumlu etki yaratıyor.

  Bu pembe maske hamuru içerisinde vitaminler olduğu için cildin beslenmesi sağlanıyor. Tabi ki cildin yapısına göre pembe maske uygulamasından önce elektrikli vitamin ya da kükürtlü maske de cilde uygulanabiliyor.

  Pembe maske uygulaması ortalama olarak 30 dakika sürüyor ve bu maskenin ciltten çıkarılması da yapılmasından daha kolay diyebiliriz. Yüz kaslarınızı hareket ettirmeniz maskenin soyulması için yeterli olacaktır.

  5 haftada cildiniz hayata kavuşsun

  Vücut yorgunluğu hücre metablizmanızı etkilediği için dokularınız yeteri kadar çalışamayabiliyor ve bu durum da ciltte sarkmalara ve cilt bozukluklarına yol açıyor. Vücut metabolizmanızın düzene girmesi için içten ve dıştan etkiler yaparak, daha sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlayan pembe maske, 5 haftalık bir kullanımla size tazelenmiş bir cildi hediye edebiliyor.

  Pembe maskenin kullanım alanlarından birisini de zayıflama olarak belirtebiliriz. Özellikle basen bölgelerinde genetik faktörlerin dışında çok tüketim ve can sıkıntısından kaynaklı metabolizma yavaşlaması ve yağ birikimi durumlarına karşın pembe maske sizin yanınızda.

  Pembe maskenin bilgisayarlı sistem ile basen bölgelerinize masaj biçiminde uygulanması sayesinde 1 ayda 3 beden zayıflayabileceğinizi belirten uzmanlar, uygulama öncesinde bireyin diyetisyenine ve aile doktoruna başvurması gerektiği notunu da ekliyor.
   


Sayfayı Paylaş