Pembe Maske İçinde Neler Var

Konusu 'Cilt Bakımı' forumundadır ve Nysa tarafından 25 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

 1. Nysa Well-Known Member


  Pembe Maske Nedir?

  Son zamanların en popüler cilt yenileme ürünü olan pembe maske bir çok ünlü tarafından da yoğun olarak kullanılmaktadır. Yüzdeki kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede kullanılan yüz maskesi ve inceltici, selülit giderici olarak kullanılan vücut maskesi olmak üzere iki farklı ürün mevcuttur.

  Her iki ürün de minimum beş seans olarak uygulanmakta ve cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısı arttırılabilmektedir. İç ve dış etkenlerin ciltte yol açtığı yaşlanmayı önleyen pembe maske yağ ve nem dengesini düzenleyerek gençlik iksiriniz oluyor. Pembe Maske havanın mevsimsel değişiminden kaynaklanan zararlı etkileriyle ciltte oluşan nem kaybı, pullanma, hassasiyet, kızarıklıklar gibi sorunları yok ediyor. Yüzünüzdeki ve cildinizdeki su, vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak tazelik ve canlılık kazandırıyor.

  Pembe maske yüz maskesi kullanımı: Pembe maskeyi uygulamadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayın. Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürün. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra yüzünüzden çıkarınız. Bu uygulamayı beş gün süre ile her gün gerçekleştirin. Cildinizin durumuna göre uygulama sayısını 30 güne kadar çıkartabilirsiniz.

  [​IMG]

  Kullanıcı yorumları:

  - Evde kullanımı çok zormuş kızlar ya aldım diyelim nasıl cesaret edip kullanacağım annem pek güvenmiyor böyle şeylere aksi bir durum olsa dilinden kurtulamam ama ben eski cildimi istiyorum.

  - Sivilceleri ve siyah noktaları geçirmesini 2 hafta falan beklemen lazım.

  - Mindivan marka pembe maske sonucunu yazıyorum: Yumuşaklık ve pürüzsüzlük etkisi doğru. Sivilcelerimi de biraz söndürdü ama kullanımı o kadar zor ki 2 kere yapabildim sadece. Yüze kalın bir tabaka oluşacak şekilde sürmek gerekiyor, üst üste sürünce de kuruyana kadar akıyor tabi ki. Kuruyana kadar beklemek ayrı, maskeyi çıkarmak ayrı dert. Maske kalıp halinde değil, soyarak çıkarılıyor ve bu yüzden çıkarırken acı veriyor.

  - Canım ben kullanmadım ama bi güzellik uzmanı vardı tanıdığım o satıyordu sordum ona nasıl bir krem diye dedi ki evde kullananlar maskeyi çıkarırken yüzlerini yırtıyorlarmış çok sert bir maskeymiş artı kılları da alıyormuş onun yanında sivilceler için o kadar da etkili değil dedi ben şahsen özellikle kıl ve yüzü yırtma olayını duyunca vazgeçtim.
   


Sayfayı Paylaş