partiler yakınlaşıncaa

Konusu 'Kadın Gözüyle' forumundadır ve ElMiRa tarafından 13 Mart 2009 başlatılmıştır.

 1. ElMiRa Well-Known Member


  Parti mevsimi çok yakında başlayacak. Nişanlar, partiler, davetler. Siz de yazın şıklarından olmak istiyorsanız, abiyenizi seçmekte geç kalmayın.
  Abiye, birçoğumuz için kutlama demek. Özellikle okulların kapanmasıyla başlayacak mezuniyet törenleri ve havaların ısınmasıyla artacak nişan ve düğünleri düşünürsek…
  Bu özel şıklık hazırlığına ise biraz erken başlamakta fayda var. Çünkü rehberimizde her zevke hitap eden ve işinizi kolaylaştıracak hazır giyim önerileri mevcut. Sizin için hazırladığımız katalogdan önce tarzınızı, sonra elbisenizi seçin…

  Vintage farkı!

  Farklı olmak ve gideceğiniz davette kimseyle pişti olmamak istiyorsanız ama haute couture için bütçe ayıramıyorsanız, vintage en uygun seçenek olacaktır

  Renklerle canlanın!

  Gece davetlerinde hemen herkes siyah giyiyor. Siz renkli bir seçimle fark yaratabilirisiniz.
  Tasarımcı imzası!
  Abiyede tasarımcı imzası arıyorsanız, erken hareket etmeniz gerekiyor. Zira yaz aylarında talebin artması, istediğiniz isimle çalışmanızı zorlaştırabilir.

  Tuvalet şıklığı!
  Etek boyunu katılacağınız davete göre seçebilirsiniz. Eğer ev sahibiyseniz seçeceğiniz uzun etekli bir tuvalet daha seçkin bir şıklık sağlayacaktır.
  Elbise seçerken dikkat edin!
  • Geç kalmayın! Elbisenizi hazır alacak bile olsanız düzeltme gerektirebilir.
  • Tarzınız olmayan modelleri bile deneyin. “Asla giymem” dediğiniz bir kesim, üzerinizde bambaşka durabilir.
  • Elbisenizi diktirecekseniz, modelini önce çizdirin, benzer modelleri mutlaka deneyin. Zira pahalı kumaş kesildiğinde telafisi olmayacaktır.
  • İç çamaşırınızı dikkatli seçin. Hem elbisenizin daha düzgün durması, hem de uzun bir gecede sizi rahatsız etmemesi (özellikle korse giyecekseniz!) gerekir.
  • Yanınızda mutlaka yedek ayakkabı (kıyafetinize uymasa da) bulundurun. Uzun süre dans edip ayakta kalmak topuklu ayakkabıları bir işkence aleti haline getirecektir.
   


Sayfayı Paylaş