Panasonic Akıllı Telefonları ile Tekrar Piyasada

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Efsane Panasonic telefonlar bu sefer akıllanarak piyasada
  Panasonic telefonlar eskiden Türkiyede çok tutmuştu ama sonra ne olduğuna anlam veremediğim bir şekilde kayboldu. Şimdi akıllı telefonlarıyla geri dönmeye hazırlanıyor. Umarım yine aynı hatayı yapmazlar çünkü devamlılık kullanıcıya güven verir. Şimdi bu hatalarını kapatmak için daha çok çalışmalılar diyerek bu konu ile haberimize gecelim; Japonya merkezli dünyanın önde gelen teknoloji markalarından biri olan Panasonic, ürettiği akıllı telefonları bugüne kadar hep kendi ülkesinde, Japonya'da, satışa sunuyordu. Ancak kendi ülkesiyle bundan sonra yetinmek istemeyen Panasonic, arayışlara girmeye başladı.

  İlk olarak Avrupa pazarına girmek için yeni bir ortak firma arayan Panasonic, bu sayede Avrupa'da da akıllı telefonlarını kullanıcılarına ulaştırabilmeyi hedefliyor.

  Android tablet bilgisayarlarıyla dikkat çeken ve Japonya dışında bir ülkede en son 2005 yılında akıllı telefon satışı yapan Panasonic, Avrupa'yı hedeflediğini belirtirken, Avrupa'da hangi ülkelerin pazarına hitap edeceğini açıklamadı.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş