Özel Mesaj (PM) Nasıl Gönderebilirim?

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve ot-gu tarafından 18 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Forum genelinde gereksiz bir şekilde açılan her konunun yazılan her mesajın Forum Yönetimi tarafından silinebileceğini unutmamanızı öneririz.

  Özel mesajın amacı forum genelinde açılmasına gerek olmayan kişisel konuları kişilerin sadece özelde paylaşılmasını sağlamaktır.

  Ancak şuda unutulmamalıdır forumun asıl amacı paylaşılması gereken soru-sorunların forum genelinde dile getirilmesidir ve buna paralel olarak bazı teknik konularında gereksiz yere forum yöneticilerine Özel Mesajla iletilmesi doğru olmayacaktır.Cevabını almak istediğiniz sorunlarınızı Forum genelinde dile getirirseniz bu sorunla karşılaşmış veya karşılaşabilecek diğer üyelerinde bundan faydalanmış olabileceğinizi unutmamanızı öneririz.

  Özel Mesaj (PM) yollamanın birkaç yolu bulunmaktadır,bunları sırasıyla anlatalım;

  Online Üye Listesinden Kişiye Özel Mesaj Yollama:

  Forum Anasayfasının altında o an Online olan üyelerin nickleri gözükmektedir,siz Özel Mesaj atmak istediğiniz nick'in üstüne gelip tıklıyorsunuz.

  Açılan sayfada iletişim bilgileri bölümünde "....... özel mesaj gönder" seçeneğine tıklıyorsunuz,hemen ardından açılacak olan sayfa sizin o kişiye mesajınızı yazacağınız bölüm olacaktır.Mesajınızı yazıp gönderebilirsiniz,bu mesaj artık sadece o kişi tarafından görüntülenecektir (Forum Yönetimi Gerekli Hallerde Özel Mesaj Bilgilerini Görüntüleyebilir).

  on-line olmayan üyelerede özel mesaj (PM) atabilirsiniz tabi,,,ilk on-line olduğu zaman kendisine iletilecektir göndermiş olduğunuz özel mesaj.


  Konular İçinde Kişiye Özel Mesaj Yollama:

  Herhangi bir konu içinde özel mesaj yollamak istediğiniz kişinin kullanıcı adına tıkladığınız zaman alt menü açılacaktır,bu menüden "....... özel mesaj gönder" kısmına tıklayarak kişiye özel mesaj yollayabilirsiniz.

  Mesaj yollayacağınız kişi o anda forumda Online olmasa bile online olduğu anda sizin mesajınız kişiye ulaşacaktır.
   


 2. teşekkürler bilgi için..
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş