Otomobilin Oscarları yarışmasında 36 bin TLlik Cruze finale kaldı

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  'Otomobilin Oscarları' yarışmasında 36 bin TL’lik Cruze finale kaldı
  59 adet uluslararası gazeteciden oluşan juri heyeti tarafından seçilen “Dünyada Yılın Otomobil Tasarımı” yarışmasında Chevrolet’in retro otomobili Camaro beş tasarım uzmanı tarafından seçilen 4 değişik model içinde “Dünyada Yılın Otomobil Tasarımı” finalistinden biri oldu.

  Chevrolet Cruze Otomobil Oscarları’na aday oldu
  Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve dünyanın diğer bölgelerindeki gazetecilerin jüri olarak değerlendirdiği finalistlerin arasında kazanan modeller, 1 Nisan 2010 Perşembe günü New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda açıklanacak.

  Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Murat Aydın, Camaro’yu Avrupa ülkeleriyle eşzamanlı olarak Türkiye’de satışa sunacaklarını ifade ederek şunları dile getirdi: “2011 yılında Camaro modelini Türkiye’de pazara sunacağımız günü dört gözle ve heyecanla bekliyoruz.” Murat Aydın ayrıca, “Coupe görünümlü Sedan modelimiz Cruze’u satışa sunduğumuz günden beri büyük ilgi görüyor. 2009 yılında Euro NCAP testinden rekor puanla 5 yıldız aldıktan sonra Auto-best 2010 ödülünü de almıştı. Şimdi 2010 yılı Dünyada Yılın Otomobili yarışmasında finalist olması Cruze’un olağanüstü bir otomobil olduğunun başka bir kanıtı oldu” diye konuştu.

  [​IMG]
  05.02.2010, Cuma
   


Sayfayı Paylaş