Otomobil trendlerini değiştiriyor, baştan yaratıyor

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 14 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Sunduğu yaratıcı ve yenilikçi ürünlerle hayatı kolaylaştıran 3M, DI-NOC™ Dekoratif Kaplama serisiyle, trendleri yakalamak isteyen otomobil tutkunlarının yardımına koşuyor.
  3M™ DI-NOC™ Dekoratif Kaplama serisi, birbirinden farklı 500 desen ve dokudan oluşan zengin seçeneğiyle, otomobillerin yüzeyini kısa sürede ahşap, mermer, taş, deri, kum ve süet görünümüne kavuşturuyor. Araç dekorasyonuna yeni bir soluk getiren folyolar; kaporta, bagaj, dikiz aynası, jant ve plastik iç yüzeylere de uygulanabiliyor.

  DI-NOC™’un en yeni ve gözde desen grubu Carbon serisi, otomobillere gerçek karbon malzemesinin görünüm ve dokusu kazandırarak, otomobil severlerin günlük yaşam tarzını araçlarına taşımayı mümkün kılıyor. Pratik, ekonomik, kolay uygulanan ve temizlenen DI-NOC™ Carbon, kabartmalı yüzeyi sayesinde ışığı yansıtarak, farklı açılardan bakıldığında aracın değişik renk tonlarında görünmesini sağlıyor. Su geçirmeyen 3M™ DI-NOC™, kir, çizilme ve küflenme gibi olumsuz etkenlere karşı 3M garantisini taşıyor.
  06.08.2010, Cuma
   


Sayfayı Paylaş