Orhan Gencebayın yeni albümü Berhudar Ol

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve OrKuN tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Vodafone Gönülden Kapsar Paketi'ni alan Herkese Hediye!!!
  Orhan Gencebay'ın "Berhudar Ol" albümünün yepyeni şarkıları, reklam filmleri, kamera arkası görüntüleri, video klipleri ve imzalı posterlerinden oluşan Vodafone'a özel multimedya CD'si Vodafone Gönülden Kapsar Paketi'ni alan herkese hediye!
  Vodafone Gönülden Kapsar Paketi, 500 dk + 500 SMS +1 GB internet ve CD hediyesiyle birlikte 15 TL'ye Vodafone Cep Merkezlerinde! CD kapaklarında bulunan Vodafone Gönülden Kapsar Paketi şifre kartlarındaki şifreleri 1579'a SMS atan faturalı ve faturasız tüm aboneler, yurtiçi Vodafonelularla kullanımlarda 1 hafta boyunca geçerli 500 dakika ve 500 SMS'in yanısıra 1 GB data kazanıyor. Paketin Vodafone tarafından tavsiye edilen piyasa satış fiyatı tüm vergiler dahil 15 TL'dir.

  Kampanya 29 Nisan - 31 Temmuz arasında geçerlidir. 31 Temmuz sonrasında gönderilen şifreler kullanılmamış olsa da geçerli değildir.


  Detaylar
  • Kampanyaya katılım için paket kapsamında bulunan şifre kartından çıkan şifrenin 1579a SMS atılması gerekmektedir.Hediye kullanımı gelen onay mesajının ardından hediyelerin hatlara yüklenmesi ile başlayacaktır. 1579a gönderilen SMSler faturalı tarifeler için 1 SMS faturasız tarifeler için 40 kuruş olarak ücretlendirilmektedir
  • Hediye dakikalar ve SMSler katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz
  • 1 GB data 1 hafta boyunca internet kullanımlarında geçerlidir, satın alınan içerikler ayrıca ücretlendirilir.
  • Hediyeler aboneye ait aktif kullanım sürelerini etkilemeyecektir.
  • Hediye olarak verilen dakika SMS ve internet kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemeyecektir.
  • Şifre kartlarında yeralan şifreler tek kullanımlıktır
  • Kampanya faturalı ve faturasız hat kullanıcısı tüm Vodafone aboneleri için belirtilen şartların sağlanması durumunda geçerlidir.
   


Sayfayı Paylaş