Opera Daki Gizli Cevher Opera Posta

Konusu 'İnternet' forumundadır ve oguzturk tarafından 28 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Arama Hızı: Yüzlerce postayı arama uzun zaman sürer. Fakat Opera Posta ile arama işlemlerini daha hızlı yapabilirsiniz. Ek arama seçenekleri sunarak istediğiniz kadar ayrıntılı arama yapma şansına sahipsiniz. Bunlara ilaveten yaptığınız aramaların sonucunda çıkan iletiler “Aramalar” adıyla etiketlenir. Böylece bir dahaki sefere aynı sonuca daha da kısa sürede ulaşabilirsiniz.

  Gelen Kutusundan Kurtulun: Eski gelen kutunuzu, okunmamış tüm e-postalarınızın bulunduğu bölümle değiştirir. Okumadığınız postalara ulaşmak için daha kısa ve yararlı bir yol sunar. Eğer bir postayı okundu olarak işarelerseniz postanın bu görünümden kaldırıldığını göreceksiniz. Ama endişelenmeyin, ilgili bölümde bu mesaja tekrar ulaşabilirsiniz.

  İstenmeyen Posta, Akıllı Yol: Akıllı istenmeyen posta süzgeci sizi istemediğiniz postalardan kurtarmak için arkaplanda çalışmaz. Bunun yerine tercihlerinizi öğrenir. Bir mesajı sürükleyip istenmeyen posta bölümüne atabilirsiniz yada onu oradan kurtarabilirsiniz. Böylece istenmeyen posta süzgeci ayarlamalarınızı ve tercihlerinizi öğrenerek size daha iyi bir filtre sunar.

  Opera Posta Sizden Öğrenir: Opera Posta, postalarınızı düzenlemek için geleneksel klasör sisteminin bulunduğu yerde daha akıllı “görünüm” ve “süzgeç” özellikleri sunar.

  Süreklilik: Eğer bulunduğunuz yerde internet yoksa, sanki internet bağlantınız varmış gibi gelen postaları yanıtlayabilir ve e-posta gönderebilirsiniz. Bilgisayarınız internete tekrar bağlandığında bu mesajlar otomatik gönderilir.

  Tüm Hesaplar Bir Yerde: Opera Posta’nın en büyük özelliklerinden biri farklı tüm e-posta adreslerinizle birlikte çalışabilmesidir.

  Yavaş Bağlantı Modu: Eğer seyahat halindeyseniz sunulan internet hızını düşükse, bunu cömertçe dağıtmamanız için kullanabileceğiniz bir özelliktir. Bu özelliği aktifleştirirseniz e-postalar için sadece gerekli bilgiler indirilecektir.
   


Sayfayı Paylaş