Opel Insignia 2010

Konusu 'Opel' forumundadır ve oguzturk tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Opel Insignia 2010
  Teknik Özellikler
  Donanım
  • Sürüşe Duyarlı Ön Far (AFL).
   Insignia kullananlar için gece sürüşü, en az gündüz kadar rahat ve keyifli. Çünkü geliştirilmiş AFL sistemi, her türlü sürüşte optimum aydınlatmayı sağlayan dokuz farklı ışık modundan en uygununu seçiyor. Bu da sizin için daha güvenli sürüş; başkaları içinse göz alıcı farlar değil, göz alıcı bir otomobil anlamına geliyor
  • FlexRide Şasi Sistemi.
   FlexRide kullanım tarzınıza göre size üç farklı sürüş modu sunuyor: Aracınızı çalıştırdığınızda devreye giren, Insignia’nın standart “Normal” sürüş modu, daha sert amortisörlerle çok daha dinamik ve seri bir kullanım sunan “Spor” modu ve son olarak da uzun yolculukları çok daha keyifli hale getiren “Tour” modu ... FlexRide sistemi ayrıca, maksimum güvenlik ve kontrol için olağanüstü durumlarda devreye girerek, amortisörleri otomatik olarak ayarlıyor.
  • Adaptif 4x4.
   Sürüşe duyarlı 4x4 sistemi Insignia’nın olağanüstü sürüş performansı, sürekli bir dört teker çekiş sistemiyle daha da üstün hale getirilmiş. Opel Insignia Sport’ta entegre spor şasi sayesinde, motor torku sadece ön ve arka akslar arasında değil, arka sol ve sağ tekerlekler arasında da otomatik olarak dağılıyor. Bu dinamik yapı ve mükemmel tork dağılımı; Insignia’ya maksimum çekiş, kusursuz denge ve üstün bir sürüş dinamiği sağlıyor.
  • Opel Eye.
   Opel Eye Opel Insignia’daki Opel Eye teknolojisi, “sollama yapılmaz” ve “azami hız” işaretlerini okuyan ve hafızada tutan özel bir kamera sisteminden oluşuyor. Sistem, geçerli işaretleri gösterge panelinde görüntülüyor. Bunun yanı sıra, sürücünün istemeden trafik şeritlerinden çıkması halinde uyarı veriyor.
  • Elektronik İklim Kontrollü Klima (ECC).
   Çok yönlü güneş sensörleriyle çalışan Elektronik İklim Kontrollü Klima (ECC), sürücü ve yolcunun farklı sıcaklık ayarları yapabilmesine olanak tanıyor. Ayrıca sürekli iklim kontrolü yaparak, içeride ideal konforunuzu sağlayan ısıyı koruyor.
  • Ergonomik Spor Koltuklar.
   Sürücü koltuğunda rahat mısınız? Çünkü kaliteli ve keyifli bir sürüş, rahat bir sürücü koltuğunda başlıyor. Insignia’nın tam ortopedik spor koltukları; size 4 yönlü bel desteği ve 8 farklı ayarlanabilir oturma pozisyonu sunarak, yola rahat çıkmanızı ve yol boyunca rahat etmenizi sağlıyor. Ayrıca, ayarlanabilir koltuk uzatma minderi, bacaklarınızı destekleyerek ekstra konfor sunuyor.
  • Top Tec.
   Daha temiz ve daha ferah bir iç mekan için nanoteknoloji ... Özel kaplamalar, kumaşın lekelere karşı dayanıklı olmasını sağlıyor, aynı zamanda kumaşın “nefes alma” özelliğinden ödün vermeden, su geçirmezlik özelliği sunuyor.
  • İletişim portalı.
   İster navigasyon rehberi olarak, ister radyo kanallarına ulaşmak için, isterseniz de iPod®’unuzdan müzik dinlemek için kullanın ... Opel Insignia’nın entegre bilgi ve müzik sistemi, sadece şık görünümüyle değil, pratik kullanımıyla da son derece etkileyici.
   Navigasyon sistemini kullanmak ya da ihtiyacınız olan menülere ulaşmak, 'turn-push' kontrol düğmesiyle çok rahat. Siz sadece menüyü seçin, düğmeyi çevirerek opsiyonlar arasında dolaşın, tercihinizi yapmak için de düğmeye basın. İşte bu kadar kolay!
  • Infinity Ses Sistemi.
   Opel Insignia, mükemmel bir ses kalitesi için size olağanüstü Infinity Ses Sistemi opsiyonunu sunuyor. Bu sistem, her biri 45 W güç üreten 7 direkt kanalla 9 premium hoparlöre ses veriyor. Audio sinyali, kusursuz ses kalitesi sağlamak için Digital Ses İşlemcisi (DSP) ile dijitale çevriliyor. Sistem, tüm sürüş koşullarında yüksek kaliteli, mükemmel ses dağılımı sağlayarak fark yaratıyor.
  • Navigasyon gözünüzün önünde.
   Sürücünün göz hizasına göre en ideal noktaya yerleştirilen navigasyon ekranı; yüksek konumuyla net ve açık bir görüş sağlıyor. Ekrana yansıyan gün ışığının görüşünüzü etkilememesi için, gösterge panelinin derinliğine doğru yerleştirildi.
  • Bluetooth™.
   Bluetooth™ sistemi bütün cep telefonu fonksiyonlarını direksiyon simidinden veya sesle kontrol etmenize olanak veriyor.
  • OPC Line Paketi.
   En az sizin kadar ayrıcalıklı ...
   Opel Insignia’nıza uygun tasarım parçaları, fabrika çıkış seçeneği paketi ya da yetkili satıcınız tarafından monte edilecek aksesuarlar halinde tercihinize sunuluyor.
   • OPC Line ön alt rüzgarlık
   • OPC Line arka alt rüzgarlık
   • OPC Line arka spoyler (Sports Tourer için mevcut değildir)
   • OPC Line yan marşbiyeller
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

 3. oguzturk Administrator Staff Member

 4. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş