Opel Combo Panel Van 2010

Konusu 'Opel' forumundadır ve oguzturk tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Opel Combo Panel Van 2010
  Teknik Özellikler
  Donanım
  • Aktif Güvenlik Donanımı
   Tüm Combo Panel Van modelleri, size üstün yol tutuşu ve maksimum güvenlik sağlayacak üst düzey ekipmanlarla donatılmıştır. Combo Panel Van modellerinde, ABS standart olarak sunulmaktadır.
   Sürüş esnasında güvenliğiniz, Combo modellerinde standart olarak sunulan ve üstün yol tutuşu sağlayan DSA (Dynamic Safety Action) Sürüş Kontrol Sistemi ile sağlanır. Ayrıca Combo modellerinde gece sürüşlerinde güvenliği artırmak için daha net görüş sağlayan H7 far sistemi bulunmaktadır.
   Combo Panel Van modellerinde opsiyonel olarak sunulan Hareketli Kargo Bölmesi ve Katlanabilir Ön Yolcu Koltuğu, Opel Ticari Araçlar'ın size sağlayacağı esnekliğin en iyi örneklerinden biridir. Hareketli Kargo Bölmesi'nin özelliği yük ve yolcu bölümünü ayıran tam boy metal separatörün menteşeli olmasıdır. Daha uzun yüklerin taşınabilmesi için, metal separatörü 90 derece çevirerek ve ön yolcu koltuğunu yatırarak Combo'nun yük hacmi 3,2 m3' e artırılabilir ve yük uzunluğu da 2700 mm' e çıkarılabilir.
  • Pasif Güvenlik Donanımı
   Tüm Combo Panel Van modelleri herhangi bir kaza durumunda size maksimum güvenlik sağlayacak donanımlarla donatılmıştır. Combo Panel Van modellerinin tamamında tam boy sürücü hava yastığı, aktif gergili ön emniyet kemerleri, katlanabilir pedal sistemi ve kapı içi çelik koruma barları
  Modeller

  • Opel Combo Panel Van
   Combo
   Combo Club 1.3 CDTI Dizel (70 Hp)
   Combo Comfort 1.3 CDTI Dizel (70 Hp)
   Combo Comfort 1.7 CDTI Dizel (100 Hp)
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

 3. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş