Opel Combo City Plus 2010

Konusu 'Opel' forumundadır ve oguzturk tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Opel Combo City Plus 2010
  Teknik Özellikler
  Donanım
  • Aktif Güvenlik Donanımı
   Tüm Combo City Plus modelleri, size üstün yol tutuşu ve maksimum güvenlik sağlayacak üst düzey ekipmanlarla donatılmıştır. Combo City Plus modellerinde, ABS standart olarak sunulmaktadır.
   Sürüş esnasında güvenliğiniz, Combo modellerinde standart olarak sunulan ve üstün yol tutuşu sağlayan DSA (Dynamic Safety Action) Sürüş Kontrol Sistemi ile sağlanır. Ayrıca Combo modellerinde gece sürüşlerinde güvenliği artırmak için daha net görüş sağlayan H7 far sistemi bulunmaktadır.
  • Konfor
   Tüm Combo City Plus modellerinde, arkada katlanabilir 3 kişilik yolcu koltuğu, uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli ön camlar, çift sürgülü kapı ve daha pek çok üstün konfor donanımı standart olarak sunulur.
   Ayrıca opsiyonel olarak sunulan Spor Paketi hafif metal alaşım jantlar, ön sis farları ve direksiyondan kumandalı radyo/CD çalar içeren avantajlı bir seçenektir.
  • Pasif Güvenlik Donanımı
   Tüm Combo City Plus modelleri herhangi bir kaza durumunda size maksimum güvenlik sağlayacak donanımlarla donatılmıştır. Combo City Plus modellerinin tamamında tam boy sürücü hava yastığı, tam boy yolcu hava yastığı, aktif gergili ön emniyet kemerleri, katlanabilir pedal sistemi ve kapı içi çelik koruma barları güvenliğinizi sağlar.
  Modeller

  • Opel Combo City Plus
   Combo
   Combo City Plus 1.3 CDTi Dizel (70 Hp)
   Combo City Plus 1.7 CDTi Dizel (100 Hp)
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

 3. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş