Oovoo (Msn Messenger) 1.5.1.85 Beta - Türkçe

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve KaRaHaN tarafından 26 Mart 2008 başlatılmıştır.

 1. KaRaHaN Well-Known Member


  [​IMG]


  Ooovoo


  Oovoo üstün video ve ses özellikleri ile kendisiyle aynı sınıfa giren rakiplerine (msn skyp vs.) fark atacak gibi. Aynı anda 6 kişiye kadar toplu video görüşme de izin veren oovoo oldukça iyi bir arayüze sahip. Oovoo nun belkide en önemli özelliği video mesaj gönderilerine imkan vermesi. Şu an beta sürümü dağıtılan program bu hali ile bile oldukça kararlı ve hızlı. ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. Birkaç göz alıcı özelliği msn live alternatif msn programları
  * İstediğiniz ooVoo aramasını iptal edebilirsiniz/kabul etmeyebilirsiniz
  * Herkese ya da sadece istediklerinize resminizin görünmesini sağlayabilirsiniz.
  * 25 MB'a kadar dosya gönderebilirsiniz.
  * Aynı anda birden fazla kullanıcıya 20 adet dosya gönderebilirsiniz.


  Amsn  Windows MSN alternatifi, daha çok özellikli ve sürekli gelişen anında mesajlaşma programıdır. Hayalet modu, webcam kayıt gibi özelliklerin yanısıra kimin engellediğini ve sildiğini hiç bir işlem yapmadan anında değişik renklerde listeden görebilme imkanı tanır.
  aMSN ücretsiz açık kodlu bir MSN Messenger Klonudur ...
  [​IMG]  Özellikleri :
  • Resiminizi gösterin “otomatik kaydeder”
  • Otomesaj desteği
  • Kişisel ifadeler “otomatik yedekleme”
  • Birden fazla account ile aynı anda giriş yapın
  • Yüksek hızda Dosya transferi
  • Grup desteği
  • Seslerle birlikte normal ve animasyonlu msn ifadeleri
  • Konuşma kayıtları
  • Timestamping özelliği
  • Konferans desteği
  • Tablanmış chat pencereleri
  [​IMG]


  Ashampoo ClipFinder, en popüler video siteleri üzerinde arama ve video innDirme işlemi yapabileceğiniz yeni nesil bir yazılımdır. Piyasadaki birçok yazılım, video sitelerinden innDirme yapabilme imkanı sunmaktadır fakat arama yapabilme özelliği Ashampoo ClipFinder yazılımına mahsus bir özelliktir.


  Yazılımla arama ve innDirme işlemlerini tek bir fare tıklaması ile gerçekleştirebiliyor olmanız ne denli kullanışlı bir araç olduğunu ortaya koymaktadır. Ayrıca yazılım dahili Türkçe dil desteğine sahiptir ve tümüyle ücretsizdir. Yazılımla isterseniz seçtiğiniz bir video sitesi üzerinde tekil arama yaptırabilir, isterseniz de tüm video portallarında toplu arama yaptırabilirsiniz.


  Toplu arama yaptırmanız demek, internet üzerindeki en kaliteli video sitelerinin tümünde tek bir tıklama ile istediğiniz videoları bulabilmeniz demektir. Tekil arama ile ise, YouTube, Google gibi bir site seçerek yalnızca o site içinde arama yapmanızdır. Yapmanız gereken tek şey arama sözcüğünüzü yazmak "ara" düğmesine tıklamaktır.


  Yazılımın özellikleri bunlarla da bitmiyor; arama sonuçlarında bulunan videoları ön izleme desteği ile innDirmeden izleyebilir, bilgisayarınızdaki bir flash videoyu (FLV uzantılı) internet ortamına yükleyebilir, yani diğer internet kullanıcıları ile paylaşabilir ve adresini bildiğiniz bir videoyu direk innDirebilir ya da bir ön izlemeden geçirebilirsiniz.


  Yazılım arama sonuçlarında videoların; adlarını, boyutlarını, izlenme sayılarını, puanlarını, izlenme oranlarını, arama sonuç numaralarını gösterebilmektedir. Kırmızı ve siyah renkte iki ayrı tema desteğine de sahip olan yazılım bu özellikleri ile 5 puandan bile fazlasını haketmektedir.

  Güle Güle Kullanın.

  [​IMG]
   

  1 kişi bunu beğendi.

 2. ot-gu Genel Sorumlu

  saol karahan
   

Sayfayı Paylaş