Öncelikli İller Kampanyası

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Her yöne 10 saat
  Şimdi numaranızı Turkcell'e taşıyın, her yöne 10 saat konuşun!
  AĞRI, ARDAHAN, BATMAN, BAYBURT, BİNGÖL, BİTLİS, GÜMÜŞHANE, HAKKARİ, IĞDIR, KARS, MARDİN, MUŞ, SİİRT, ŞANLIURFA, ŞIRNAK, VAN'da mı yaşıyorsunuz?
  Numaranızı Turkcell'e Faturalı olarak taşıyın, ayda sadece 29 TL ödeyerek yurt içi her yöne 10 saat konuşun!
  5. derecede kalkınmada öncelikli illerde yaşıyorsanız, numarasınızı Turkcell'e taşıyın, 29 TL'ye 12 ay boyunca toplam 10 saat yani 600 dakika doya doya konuşun.
  Tek yapmanız gereken numaranızı her yöne 150 dakika tarifemize taşıdıktan sonra FIRSAT yazarak 6655 'e mesaj atmak, vergiler dahil toplam 29TL'ye ek 450 dakikanızla 12 ay boyunca tam 600 dakika yani 10 saat görüşebileceksiniz!
  Kampanya 23 Ekim 2009 - 31 Mayıs 2010 tarihleri arasında geçerlidir.
  Faturasız hatlar ise FIRSAT yazarak 6655 'e mesaj atarak, 12 ay boyunca Haydi Gel Kampanyasından yararlanabileceklerdir.

  [​IMG]

  Katılım Koşulları
  • Kampanyanın geçerli olduğu iller Ağrı, Ardahan, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Kars, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak ve Van'dır.
  • Kampanyadan numara taşıma işlemi ile kampanya tarihleri arasında Turkcell abonesi olan bireysel müşteriler kampanya tarihleri arasında başvurmaları ve onaylanmaları durumunda yararlanabilirler.
  • Numara taşıma işleminiz gerçekleştikten ve BizBize Kamu Heryöne 150 dakika tarifesine kayıt olduktan sonra, FIRSAT yazıp 6655 'e göndermeniz gerekmektedir.
  • Gelen onay mesajını EVET yazıp 6655 'e gönderdikten sonra kampanyaya katılım koşullarınızın uygunluğu kontrol edilecek ve onay verilecektir.
  • Kampanyaya numara taşıma işlemi tamamlandıktan sonra toplam 30 gün içerisinde başvurulması gerekmektedir.
  Detaylar

  Kapsam
  Kampanyadan yararlanmak için aktivasyon işleminin ilgili illerde yer alan Turkcell İletişim Merkezleri'nden gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
  600 dakikalık yurt içi her yöne görüşmenizin 150 dakikası tarifeniz olan BizBize Kamu Her Yöne 150 ‘nin dakikalarından KDV ve ÖİV dahil 15 TL karşılığı, 450 dakikası ise kampanya kapsamında KDV ve ÖİV dahil 14 TL karşılığı ek paket olarak tanımlanmaktadır. Toplam dakika 600 dakikadır.
  BizBize Kamu Her Yöne 150 tarifesine geçmek için Kamu kimliği veya referans gerekmemektedir.
  Paket aşım durumlarında ve kampanya sonrasında tarifeniz BizBize Kamu Her Yöne 150 olacaktır.
  Kampanya kapsamında verilen her yöne dakikalar BizBize Kamu Her Yöne 150 tarifesinde verilen 150 dakika ile aynı koşullarda geçerlidir.

  İptal
  Kampanya iptali için IPTAL yazıp 6655 'e göndermeniz gerekmektedir. Kampanyanız iptal edildiği zaman size SMS ile bilgi verilecektir.

  Tarife değişikliği, devir ve ihya gibi işlemlerde kampanya iptal olacaktır.
  • Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Konuşmalar 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Aylık ücret karşılığı verilen dakikalardan o ay içinde kullanılmayanlar bir sonraki aya devretmez. BizBize Kamu avantajları yalnızca yurtiçi görüşmeleri kapsar. Yurt dışından yapılan veya uluslar arası görüşmelerde geçerli değildir.
   


Sayfayı Paylaş