Olympus PEN PL1 su altı çekim aparatı

Konusu 'Fotoğrafçılık' forumundadır ve pult tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  [​IMG]

  Olympus, PEN E-PL1 Micro Four Thirds sistem fotoğraf makinesi için geliştirdiği yeni Olympus PT-EP01 su altı kılıfını duyurdu. Olympus'un yeni su altı kılıfı yüksek kalitede su altı fotoğraf çekimini kompakt kameralarda olduğu kadar kolay hale getiriyor. PT-EP01 su altı koruyucu kılıf sağladığı kompakt ve hafif tasarım avantajlarıyla Micro Four Thirds sistem standardını yansıtıyor. 179 x 156 x 166 mm boyutlarına ve yaklaşık 1100 gram ağırlığa sahip olan Olympus su altı kılıfı 2079 gram ağırlığındaki PT-E06 su altı kılıfının yarısı kadar hafif ve kompakt yapısı ile dikkat çekiyor.

  Geleneksel SLR fotoğraf makinelerinde kullanılan su altı kılıfları ile karşılaştırıldığında kompakt ve hafif yapısı ile dikkat çeken Olympus PT-EP01 dünyanın ilk Micro Four Thirds sistem kamera su altı kılıfı olma unvanına sahip. Olympus PT-EP01 su altı kılıfına Olympus PEN E-PL1 fotoğraf makinesi ve M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42 mm f2.5-5.6L veya M.ZUIKO DIGITAL ED 9-18 mm f4.0-5.6 objektif yerleştirilebiliyor.

  Olympus PL1 ile 40 metreye derinlikte su altı fotoğraf çekimi
  Yeni Olympus PT-EP01 su altı kılıfı Olympus Kablosuz Kumandalı Flaş Sistemini ve su altı flaş birimlerini destekliyor. Olympus PEN E-PL1 dijital fotoğraf makinesi için geliştirilen Olympus PT-EP01 su altı kılıfı 40 metre derinliğe kadar su altı fotoğrafçılığına imkan tanıyor.

  Olympus PT-EP01 su altı kılıfı özellikleri
  • 40 metre derinliğe kadar fotoğraf çekimi
  • Kablosuz kumanda ile kontrol
  • Harici flaş birimlerini kullanabilme
  • Live View ön izleme ile fotoğraf çekimi
  • Ağırlık: 1100 gram
  • Boyutlar: 179 x 156 x 166 mm
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  su altındada fotoğraf çekmek kolay olmasa gerek kılıf makinenin tüm fonksiyonlarına erişmesini sağlayabilmeli heralde hmmmm2
   
 3. pult Well-Known Member

  Lens ayarlamasına kadar yapılabiliniyor,ayrıca olympusun kendi üretimi olduğu için tüm ayarlamaları yapacak düğme ayar yeri vs tam olarak yerli yerinde.
   

Sayfayı Paylaş