Olympus fotoğraf makinelerine EISA Ödülü

Konusu 'Fotoğrafçılık' forumundadır ve pult tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  [​IMG]


  Bu yılın EISA Ödüllerinden ikisi Olympus'un iki modeline gitti. Yeni Olympus E-P1 "2009-2010 Avrupa Fotoğraf Makinesi" ödülüne layık görüldü ve Olympus'un ilk Micro Four Thirds modeli olarak heyecan verici bir başlangıç yaptı. Olympus Mju TOUGH-8000 modeli de inanılmaz sağlamlıktaki gövde yapısı ile "En İyi Sağlam Dijital Fotoğraf Makinesi" ödülünü aldı. Olympus'un kazandığı EISA Ödülleri firmanın dijital fotoğraf makineleri alanındaki güçlü ve yenilikçi liderliğini pekiştiren bir kazanım olarak değerlendiriliyor. EISA (European Imaging & Sound Association) 20 Avrupa ülkesinden 50 farklı ses, mobil elektronik, video ve fotoğraf dergisinin üye olduğu, Avrupa’daki en kapsamlı multimedya organizasyonu.  Olympus PEN 2009-2010 Avrupa Fotoğraf Makinesi
  İlk Olympus Micro Four Thirds fotoğraf makinesi ve devrim niteliğinde olan Olympus PEN'den bariz bir şekilde etkilendiklerini gizlemeyen EISA jürisi, Olympus E-P1'in ana özelliklerinin çığır açan avantajlarını doğrulayarak ifadelerine şunları ekliyor: "Olympus PEN, çekici bir retro tasarıma sahip şık bir fotoğraf makinesi. Olympus E-P1 PEN çok kompakt ve hafif olmasını sağlayan yeni aynasız ve prizmasız Micro Four Thirds sistemini içeriyor. Kompakt Micro Four Thirds lenslerinin yanında kullanıcılar mevcut Four Thirds, OM ve Leica M bayonetli lensleri de bir adaptör aracılığıyla Olympus PEN dijital fotoğraf makinesinin gövdesinde kullanabiliyorlar.


  Olympus Mju TOUGH-8000 2009 yılının En İyi Sağlam Dijital Fotoğraf Makinesi
  Olympus ürünlerinin TIPA'daki başarısı, 2009 yılının "En İyi Sağlam Dijital Fotoğraf Makinesi" olarak tanınan Olympus Mju TOUGH-8000 ile devam ediyor. Olympus TOUGH-8000 fotoğraf makinesinin tüm hava koşullarına ve tüm arazi koşullarına dayanabilme özelliğine işaret eden EISA jürisi konu ile ilgili şu değerlendirmede bulunuyor: "Olympus Mju TOUGH-8000 fotoğraf makinesi sınırlarını zorlamak isteyenler için kusursuz bir ürün.  Olympus E-P1 kamera özellikleri
  EISA jürisi, Olympus E-P1 kameranın fotoğraf kalitesinin D-SLR sonuçlarına eriştiğini ifade ederek sözlerini şöyle özetledi: "Sensör kompakt fotoğraf makinelerindekilerden daha büyük olduğu için, daha iyi fotoğraf kalitesine ve daha düşük karlanma düzeylerine erişilebilmektedir". Geniş bir özellikler yelpazesiyle Olympus E-P1 dijital fotoğraf makinesi yaratıcı tutkulara sahip herkesin rüyası. Popüler Sanat Filtreleri, yüksek kaliteli doğrusal PCM sesle kaydedilen HD filmlerine bile uygulanabiliyor." Olympus Imaging Europa GmbH'nin Yönetim Kurulu Başkanı Nacho Abia'nın konu ile ilgli yorumu ise şöyle: "Bu ödülü aldığımız için çok gururluyuz. Bu ödülle prestijli EISA uzmanlar paneli ürün geliştirme stratejimizin bugün ve gelecek için doğru yolda olduğunu onaylamaktadır.


  Olympus Mju TOUGH-8000 2009 yılının En İyi Sağlam Dijital Fotoğraf Makinesi

  Olympus ürünlerinin TIPA'daki başarısı, 2009 yılının "En İyi Sağlam Dijital Fotoğraf Makinesi" olarak tanınan Olympus Mju TOUGH-8000 ile devam ediyor. Olympus TOUGH-8000 fotoğraf makinesinin tüm hava koşullarına ve tüm arazi koşullarına dayanabilme özelliğine işaret eden EISA jürisi konu ile ilgili şu değerlendirmede bulunuyor: "Olympus Mju TOUGH-8000 fotoğraf makinesi sınırlarını zorlamak isteyenler için kusursuz bir ürün.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  tüm ödülleri olympus mu toplamış ne, canon, nikon, pentax, sony nerde dontknow
   
 3. pult Well-Known Member

  Evet nerede,kıskanmışlardır kesin,olyumpus bu yıl çok güzel işler çıkarmış.
   

Sayfayı Paylaş