Olağanüstü!!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve YaRaLi CoCuQ tarafından 1 Mart 2008 başlatılmıştır.

 1. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member


  NASA'da bir grup bilimadamı uzun çalışmalar sonrasında kainatın haritasını çıkarmayı başarmışlar. Sonra bilmem kaç milyonda bire kadar küçültülmüşler bu haritayı. Bu büyük bir başarıymış. Harita NASA'nın giriş salonunda koca bir duvara asılmış.

  Günlerden birgün çeşitli üniversitelerin değişik dallarında uzman bilimadamlarından oluşan bir heyet NASA'yı ziyarete gelmiş. Heyetteki uzmanlardan tıp alanında çalışan bir profesör haritayı görür görmez "Oh my God!" diye çığlık atmış. Misafirlere mihmandarlık yapan NASA uzmanı ve diğer misafirler hep bir ağızdan "Ne oldu?" diye sormuşlar. Tıp profesörü "Olamaz, olamaz" diye sayıklıyormuş. Biraz sakinleşince haritayı hazırlayan ekibin başkanıyla görüşmek istemiş.

  Tıp profesörünü ekibin başkanı olan astronomun odasına götürmüşler. Profesör odaya girer girmez: "Üstad, anlatmakla olmaz. Gözlerinizle görmelisiniz" diyerek adamın kolundan tuttuğu gibi kendi üniversitesine götürmüş.

  Üniversitenin giriş holündeki büyük resmi görünce bu kez astronom "Oh my God! Olamaz" diye bağırmış. Çünkü duvardaki resim NASA'nın uzun çalışmalar sonucu elde ettiği kainat haritasının aynısıymış. Astronom, profesöre "Bu... bu nasıl olur? Siz doktorlar kainat haritasını nasıl çıkardınız?" diye feryat edince, profesör "Bu kainat haritası değil. İnsan beyin zarının büyütülmüş resmi" demiş

  [​IMG]
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  takdiri İlahi işte...bu adamlar araştıra araştıra islamı bulacaklar
   
 3. kasırga Well-Known Member

  güzel paylaşım sağolasın
   
 4. ShaDow_19 Well-Known Member

  İlginç ve Düşündürücü.. Paylaşım için tşkrler Ladess...
   
 5. desayamu Well-Known Member

  guzel allahım ne ile karsılastırıryo
   
 6. R.CARLOS Guest

  ellerine sağlık
   

Sayfayı Paylaş