Öğretmene Ceza Nasıl Verilir

Konusu 'Sosyal Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 5 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Öğretmene Nasıl Ceza Verilir
  Öğretmene Ceza Nasıl Verilir, öğretmene disiplin cezası nasıl verilir , Öğretmenlere ceza verilecek mi, Öğretmene Ceza Nasıl Verilir Nedir

  İlk önce Öğretmen resmi yazı ile ikaz ediliyor daha sonra gerekli işlemler yapılıyor...

  Öncelikle Tutanak tutulduktan sonra savunması alınması için resmi yazı yazarsınız dersiniz işte ayda .... defa işe geldiğiniz tutanakla belirtilmiş olup şu gün içinde savunmanızı yapmanızı rica ederim denir sonra o kişi ... gün içinde savunmasını verir ... gün içinde savunmasını vermezse siz o süre geçtikten sonra direk cezasını verirsiniz bunun cezası kınamadır isterseniz kınama verirsiniz ama işte ilk defa savunması alınmasi iyi niyet gibi göstermeleri devreye sokarsanız uyarı cezasına indirirsiniz.


  tutanak tutulduktan sonra savunması alınması için resmi yazı yazarsınız dersiniz işte ayda 8 defa işe geç geldiğiniz tutanakla belirtilmiş olum 5 gün içinde savunmanızı yapmanızı rica ederim dersiniz sonra o kişi 5 gün içinde savunmasını verir. 5 gün içinde savunmasını vermezse siz o süre geçtikten sonra direk cezasını verirsiniz bunun cezası kınamadır isterseniz kınama verirsiniz ama işte ilk defa savunması alınmasi iyi niyet gibi göstermeleri devreye sokarsanız uyarı cezasına indirirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş