Oğlak Burcu ve Cinsellik

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve ot-gu tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Disiplin ve yapılanma gezegeni Satürn'ün etkisindeki Oğlak burcu insanları yaşamlarının diğer alanında olduğu gibi, cinsel hayatlarında da bir düzene ve rutine ihtiyaç duyarlar. Porgramlı bir cinsel yaşam, Oğlak'ın kendini daha iyi hissetmesine neden olur.

  Oğlak Burcu Erkeği Cinsellik

  Söz konusu fiziksel ilişki olunca, Oğlak burcu erkekleri son derece tutkulu davranışlar sergileyebilir. Tutkularının fazla olması birçok kadın ile birliktelik yaşayacağı anlamına gelmez ve son derece sadık olurlar. Fiziksel ilişki yaşamak için bir kadının peşinden koştuğu asla görülmeyecektir. Fiziksel ilişki konusunda son derece isteklidirler. Fiziksel ilişki hayatında partnerine de önem verir ve sadece kendini düşünen eğilimleri yoktur. Değişikliğe açık olmayan yapıları fiziksel ilişkileri konusunda da kontrollü olmalarını sağlar. İlişkide üstün taraf olmayı tercih ederler. Oğlak burcu erkeği, partneri tarafından istenilmediğini düşünürse asla üstelemez. Arzularını paylaşmaktan ise asla çekinmezler.

  Oğlak Burcu Kadını Cinsellik

  Oğlak burcu kadınları fiziksel ilişkiler konusunda düzene önem verir. Fiziksel ilişki hayatlarının planlı ve rutin olması bu alanda kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlar. Fiziksel ilişki konusunda Oğlak kadınları oldukça tutkuludur yine de partnerine sadık kalmayı tercih ederler. Aşk olmadan asla fiziksel ilişkiye yanaşmazlar. Bu alanda istekleri oldukça fazladır. Oğlak burcu kadınları gelenekler ile yaşamayı tercih ederler ve bu eğilimleri fiziksel ilişki hayatlarına da yansımıştır. Kontrollü bir fiziksel ilişki hayatları vardır. Kurallara ve değerlere önem verirler. Fiziksel ilişkilerinde baskın taraf olmak isterler. Partnerlerinin duygularını göz ardı etmez ve isteklerine kayıtsız kalamaz. Oğlak kadını eğer istenmediğini düşünüyorsa asla ikileme yapmaz. Sınırlarını ortaya koymaktan da asla çekinmez.
   


Sayfayı Paylaş