Oğlak Burcu Meslekleri

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 10 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Oğlakların Başarılı Olabileceği Meslekler

  Oğlak burcu, toprak grubuna mensup bir burç olduğu için, burçlar dünyasının en çalışkan grubundadır. Oğlak kadını da erkeği de, iş hayatında genellikle başarılı kişiler oldukları için, iş hayatlarında yüksek mevkilere geldiklerini ve geleceklerini söyleyebiliriz.

  Sabır, disiplin, otorite gerektiren işlerde hem çalışan hem de işveren olarak çok başarılı olurlar. Adalet konusunda hassastırlar. Kurallara uyar, asla tâviz vermez ve verdirmezler. Çabukluk, yenilik, serilik gerektiren işler onlara hiç uymaz. Ayrıntıları uzun uzadıya dikkatlice incelemeye bolca vakitleri olmalıdır.

  Oğlak burcu yöneticilik ve tek konuda uzmanlık burcudur. Müdür, şef, idareci, ticaret ve üretim işleri, inşaat sektörü, oto alım satımı, mühendislik, işadamı, çiftçilik gibi meslekle de başarılı olurlar. Emir ve disiplin isteyen askerlik ve çeşitli kademeleri ise çok idealdir.

  Bilimsel konular, yüksek matematik ev hesap uzmanlığı, kimya, tıp ve astronomi dallan onlara uyar. Dik kafalı olmamaları politikada başarılarına etken olacaktır.
   


Sayfayı Paylaş