Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 10 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Oğlak Burcu Kadını Genel Özellikleri

  Oğlak burcu kadını hırslı, neşeli, evcimen, çalışkan ve dürüst yapısıyla dikkat çeker.Güçlü olmayı sever ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir. Bilgi ve kültür zenginliği de onun için önemlidir.

  Oğlak burcu kadını karamsar ruh hali nedeniyle kendi kendine bir duvar örer ve kendi önüne engeller koyar. Oysa hırslı ve güçlü yapısı yeterince ön plandadır. Daima kendinden emin olan oğlak burcu kadını kolay kolay çevresindekilere güvenmez ve tutucudur. Hareketleri ölçülüdür. Maddi konularda öyle tutumludurlarki, bu cimrilik boyutuna varacak derecededir.

  Bilgiye çok önem verirler. Nezaket ve kültür onlar için çok önemlidir, bu nedenle kendilerini geliştirmek için canla başla çalışırlar. İş konusunda oldukça hırslı ve iddialıdırlar. Ellerini attıkları tüm işlerde başarılı olabilecek kapasitededirler.

  Oğlak burcu kadını oldukça mantıklı ve gerçekçidir.Böylece olaylar karşısında daha çabuk karar geliştirebilmektedir.

  Oğlak burcu kadını sevdiği erkeği fazlasıyla sahiplenir ve kendi istediği gibi olmasını ister. Özellikle karşı cinste nezaket ve dürüstlük çok önemlidir. Partnerini özenle seçmeye çalışır. Hayatı dolu dolu yaşamayı seven oğlak burcu kadını sevdiği kişiyle sosyal bir beraberliği olsun ister.Evlendiğinde iyi ve sadık bir eş olacaktır. Çocuklarına karşı neşeli ve sevecen bir anne olacaktır. Fakat aşırı sahiplenme güdüsü nedeniyle biraz emredici bir tutum içinde olabilir.

  Nasıl etkilenir? Oğlak burcu kadını nasıl etkilenir? Etkileme yolları nelerdir? Öncellikle iş sahibi olmanız ve çalışmayı sevmeniz en büyük etkenlerden birtanesi. Bunların dışında evcimen olmanız, giyiminize özen göstermeniz ve savurgan olmamanız gerekli. Hediyeler ve bir demet çiçek onları etkileme de iyi rol sahibidir.

  Nelerden hoşlanır? Oğlak burcu kadını nelerden hoşlanır? Tıpkı burcunun erkeği gibi seyahat etmeye bayılır. Gezmek, yeni yerler keşfetmek ve sonucunda kendini geliştirmek ister.

  Hediye seçimi: Oğlak burcu kadınına hediye almak istiyorsanız, puf terlikler alabilirsiniz. Bunun haricinde antika eşyalara düşkün oldukları için, seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz. Ayrıca Oğlak burcunun rengi koyu kahverengi olduğu için, bu renkte bir takı kutusu da alabilirsiniz. Eğer parfüm almak istiyorsanız, klasik olmalı, özellikle fransız kokularını tercih edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş