Oğlak Burcu İle Uyumlu Burçlar

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 10 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Oğlak kadını ve koç erkeği

  Koç burcu erkeğinin enerjili yapısı ve fantezi dolu oluşu ilk başlarda sizi cezbedecektir. Eğer bu erkeği eşiniz olarak düşünüyorsanız, atılgan davranışlarına da sorun çıkarmamalısınız. Koç burcu erkekleri genel olarak özgürlüğünü ister ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. İstediği gibi davranmak ve kendi bildiği şekilde hareket etmek ister. Bunları kısıtlayacak olursanız da aranızda uyum olmayacak ve size karşı saldırgan davranacaktır.

  Aşırı kıskanç ve sahiplenici davranabilir. Ancak aynı şeyin kendilerine yapılmasından nefret eder. Sadık olmanızı isteyecektir. Zorlayıcı bir birliktelik olabilir.

  Oğlak kadını ve boğa erkeği


  Boğa burcu erkeği sorumluluklarının farkında olur, havai davranmaz. Tam bir ev erkeğidir ve hırslı yapısı vardır. Evlendikleri zaman ailesini el üstünde tutar. Aranızda karşılıklı uyum ve güven sağlanabilir. Boğa erkeğinin size göstereceği özenli davranışlar ile aranızda sorunların varlığını bile hissetmeyebilirsiniz. Konu, para olduğu zaman sizi kısıtlamayacaktır. Eğer Boğa burcu erkeği ile evlenirseniz, iş hayatına atılma isteğinize pek sıcak bakmaz. Baba olma isteği de çok fazladır.

  Oğlak kadını ve ikizler erkeği

  İkizler erkeğinin sizi heyecanlandıracağını söyleyemeyiz. Aranızda pek fazla uyum olmaz. Bunun nedeni ise İkizler erkeğinin huzursuz davranışları. Siz gelenekselliğe bağlısınız ancak, İkizler erkeği sürekli değişiklik peşindedir. Kendi halinde yaşamak ister ve bu şekilde mutlu olur. Sürekli bağlılığın insanı değildir, bunu düşünmek bile onları korkutur. Sevgili olarak uyumlu olabilirsiniz ancak iş evliliğe gelince sorunlar sürekli hayatınızda olacaktır.

  Oğlak kadını ve yengeç erkeği


  Yengeç erkeği ile ilk evrelerde pek sıkıntı olmaz ancak, ilerleyen zamanlarda ne kadar karmaşık bir yapıları olduğunu fark edersiniz. Ruhsal olarak sürekli değişim halinde olurlar ve bu durum sadece kendileri için değil, partneri için de zor bir durumdur. Sevginize inanmak için sürekli kanıt peşinde koşar. Çekingen, yerini bilen, nazik ve terbiyeli yapıları vardır. Yengeç burcu erkeği sizi sürekli şımartabilir bunu da size alacağı hediyeler ile yapacaktır. Yengeç burcu erkeği ile evlenirseniz, iş hayatına atılmanıza karışmayacaktır.

  Oğlak kadını ve aslan erkeği

  İkiniz arasında uyumlu bir beraberlik olabilir. Size destek olacak ve önünüzdeki engelleri aşmanızda yardımcı olacaktır. Beraberliklerinde romantizmin yoğun olmasını ister. Fiziksel ilişkiye açık olmanızı isteyecektir, ateşli bir erkektir. Onu eleştirmenize dayanamaz. Eğer Aslan burcu erkeği ile beraberseniz ve uzun süreli olmasını istiyorsanız, kendinizde bir takım değişiklikler yapmanız gerekebilir.

  Oğlak kadını ve başak erkeği

  Başak burcu erkeği ile birlikteliğiniz var ise, sabırlı olmanızda yarar var. Fiziksel ilişki konusunda çekingen davranır. Heyecanı bol olan bir erkek arıyorsanız, bu kişi kesinlikle Başak erkeği değildir. Ancak söz konusu maddiyat olunca, size hiçbir sıkıntı yaşatmaz. Evlilik kararı almadan önce Başak erkeği, finans konusunda yararlı olup olmayacağınıza bakacaktır. Bu konu da sizin destek verici olmanızı ister. Tüm bunların dışında iyi bir aile ortamı onlar için çok önemlidir.

  Oğlak kadını ve terazi erkeği


  Terazi erkeği, çekici ve neşelidir. Bu özellikleri sizin dikkatinizi çekebilir ancak yine de birbirinizi keşfetme konusunda biraz zaman gerekecektir. Ruh halleri, aşk hayatlarında büyük bir etkiye sahiptir. Bağlılık gösterecekleri ya da en doğrusu tek bir şeye bağlılık göstermeleri neredeyse imkansızdır. Başta dediğim gibi, birbirinizi tanıma konusunda biraz zamana ihtiyacınız olacak.

  Oğlak kadını ve akrep erkeği

  Heyecanı yüksek ve ihtiraslı bir erkek arıyorsanız, karşınız da Akrep erkeği. Aşk hayatların da, olur ya da olmaz tarzı yaklaşımları vardır. Akrep burcu erkeği ile aşk yaşarsanız, ihtiras konusunda en üst seviyelere çıkabilirsiniz. Eş konusunda çok ateşli olabilir ve sizi uyaran her şeyden zevk alabilir. Akrep erkeğinden uzaklaşmak istediğiniz zamanlar olacaktır, ancak öyle yüksek çekim güçleri vardır ki, gidemezsiniz.

  Oğlak kadını ve yay erkeği

  Yay burcu erkeği çekici, neşeli ve duygu yönünden zengin kişidir, bu alanda sizi çok mutlu edebilir. Davranışları ile onun hayatına girmiş olan en değişik kadın olduğunuzu hissedebilirsiniz. Size güven verecektir. Maddi konularda pek başarılı olamaz. Birlikteliğiniz çok fazla duygu yüklü olacaktır.

  Oğlak kadını ve oğlak erkeği


  Oğlak burcu erkeğinin yapısı ile uğraşmanız biraz zor olabilir. Siz hırslı ve güçlü kadınsınız, Oğlak erkeği de bu yapıda bir partner ister. Sadece kendilerini düşünen yapıları vardır. Bir takım konularda uyum sağlanabilir ancak genel olarak biraz sıkıntılı bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

  Oğlak kadını ve kova erkeği

  Birbirinden farklı iki insan... Sizi birbirinize yakınlaştıracak en önemli unsurlardan birisidir. Kova erkeği açık sözlü ve sevecendir. Çevresi de geniştir. Aşk konusunda tam bir usta olduğunu söyleyebiliriz. Yine de sizi zorlamayacak ve ilk adımı sizin atmanızı bekleyecektir. İlişkide sadakat konusunda hiçbir sorun yaşamazsınız.

  Oğlak kadını ve balık erkeği

  Aşk hayatında duygulu ve tutkuludur ancak istikrar gösterdiğini söyleyemeyiz. Balık burcu erkeği ile beraberseniz, hayatınızda beklenmedik birçok şey yaşanabilir. Kararları sürekli değişim gösterir ve buna ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Aşk hayatının sadece romantizm üzerine kurulu olmasını istemez.
   


Sayfayı Paylaş