Oğlak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Konusu 'Oğlak - Kova - Balık' forumundadır ve Aylinn tarafından 10 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Oğlak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

  Oğlak burcu erkeği çalışkan,azimli, hırslı ve sevecen tavırlarıyla dikkati çeker. Maddiyata düşkündür ve çalışmaktan keyif alır. Para kazanmak konusunda üstüne yoktur. Fırsatları değerlendirmeyi iyi bilir. Tutumludur ve tasarrufu sever.

  Oğlak burcu erkeği güvenilir, kuralcı ve disiplinlidir. Sistemli ve düzenli olan şeyleri sever. Genellikle şüpheci bir tavrı vardır. Olayları kendi doğrusuna göre değerlendirir ve yorumlar.Duygularını hemen belli etmez. Soğuk kanlı bir görünümü vardır.

  Oğlak burcu erkeği dostluğa çok önem verir ve dost edindiği kişileri iyi inceler ve seçer. Katı kuralları vardır ve bu kuralların dışına kolay kolay çıkmak istemez.

  Oğlak burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür ve ikili ilişkilerde karşı tarafın kendisini yönlendirmesinden ve kısıtlamasından hoşlanmaz. Kişiliğine uygun bir kadınla mutlu olur. Sevdiği zaman sadık ve kıskanç bir eş olur. Daha çok akıllı, bakımlı, ne istediğini bilen, kişilikli kadınlardan hoşlanır. İlişkileri uzun sürelidir. Evlilik için uygun bir kişiliği vardır. İdeal bir eş ve ideal bir babadır. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmek için elinden gelen tüm çabayı seferber edecektir.

  Nasıl etkilenir? Oğlak erkeği nasıl etkilenir; İşkolik olun, böylelikle Oğlak Erkeği sizden büyük ölçüde etkilenir. Boş gezenlerden uzak dururlar. Tutarlı olun, lüks yerlerde gezen biriyseniz baştan kaybedersiniz. Yine de hayatlarına biraz heyecan katın. Oğlak erkeklerinin ne kadar büyük bir insan olduklarını ve değerli olduklarını söyleyin. Hayata karşı ne kadar ciddi olduğunuzu hissederse büyük ölçüde etkilemiş olursunuz.

  Nelerden hoşlanır? Oğlak burcu erkeği nelerden hoşlanır; gezmeyi ve kendini geliştirmeyi sever. Doğrucu olmaktan hoşlanır, yalana gelemez. İş hayatlarıyla ilgilenmek bu alandan hobiler edinmek en çok sevdikleri şeyler arasındadır.

  Hediye seçimi: Oğlak burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız, maddiyata dayalı olması gerekiyor. Yani pahalı ya da değerli hediyeler almalısınız. Bunlar antika paralar ve tarihi eşyalar olabilir.
   


Sayfayı Paylaş